جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • غفرانی: مجموعه سپاه و بسیج استان همواره در کنار ورزش و جوانان بوده است

   مجمع بسیج ورزشکاران استان البرز

   غفرانی: مجموعه سپاه و بسیج استان همواره در کنار ورزش و جوانان بوده است

   غفرانی: مجموعه سپاه و بسیج استان همواره در کنار ورزش و جوانان بوده است

   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با بیان این که "مجموعه سپاه و بسیج استان همواره در کنار ورزش و جوانان بوده است" از مسئولان سپاه البرز قدردانی کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در مجمع بسیج ورزشکاران ضمن خیر مقدم به حاضرین گفت: این اولین مجمع انتخاباتی بسیج ورزشکاران استان البرز است که امدواریم به نحو احسن برگزار شود.
   وی افزود: بسیج ورزشکاران رسالت مهمی در ترویج مسائل فرهنگی و اخلاقی در ورزش دارد و ما از این رو همواره اماده ی تعامل و همکاری با این سازمان هستیم.
   غفرانی با قدردانی از مسئولان سپاه و بسیج اظهار کرد: خوشبختانه مجموعه سپاه و بسیج استان همواره در کنار ورزش و جوانان بوده و از برنامه های ورزشی استان حمایت کرده اند که این مهم جای قدردانی بسیار دارد.
   وی تاکید کرد: تقویت روحیه بسیجی در بین ورزشکاران و آشنایی بیشتر این قشر با بسیج و آرمان های آن، باعث رشد و پیشرفت ورزش در زمینه های مختلف می شود.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز تصریح کرد: ما نیز در اداره کل ورزش و جوانان سعی می کنیم تا همکاری و تعامل خوبی با بسیج ورزشکاران داشته و در برنامه های مختلف از ظرفیت و توان این سازمان استفاده کنیم.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,049,373
تعداد بازدید امروز : 1,249
تعداد بازدید دیروز : 2,331
آخرین به روزرسانی : 1397/04/31
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.