جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • سردار مولایی: ورزش می بایست حامل ارزشهای اخلاقی، فرهنگی، دینی و ملی کشور باشد

   مجمع بسیج ورزشکاران استان البرز

   سردار مولایی: ورزش می بایست حامل ارزشهای اخلاقی، فرهنگی، دینی و ملی کشور باشد

   سردار مولایی: ورزش می بایست حامل ارزشهای اخلاقی، فرهنگی، دینی و ملی کشور باشد

   فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز در مجمع بسیج ورزشکاران گفت: ورزش می بایست حامل ارزشهای اخلاقی، فرهنگی، دینی و ملی کشور باشد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ سردار مولایی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان در مجمع بسیج ورزشکاران البرز ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع ورزشکاران اظهار کرد: همانطور که بارها امام راحل (ره) و همچنین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) تاکید کرده اند، توجه به ورزش امری ضروری برای جامعه و باعث تقویت جسمی و روحی افراد است.
   وی در ادامه با اشاره به خصوصیات اخلاقی شهید مدافع حرم مهدی عسگری (مسئول تربیت بدنی سپاه استان) ادامه داد: حیف است که بحث بسیج ورزشکاران باشد و ما از شهید مهدی عسگری یادی نکنیم. شهیدی که علاوه بر ورزشکار بودن عاشق شهادت نیز بود و برای رفتن به سوریه بسیار تلاش کرد که عاقبت به آرزوی دیرینه ی خود یعنی شهادت رسید.
   سردار مولایی به اهمیت ورزش اشاره کرد و گفت: بحث ورزش بحثی فرابخشی است که به تمام جامعه مربوط می شود و همه ی ما باید خود را در قابل آن مسئول دانسته و سعی کنیم جوانان به ورزش روی آورند.
   وی با بیان این که " ورزش می بایست حامل ارزشهای اخلاقی، فرهنگی، دینی و ملی ما باشد " تاکید کرد: اولین و مهمترین چیزی که از یک ورزشکار الگو می سازد و می بایست به آن توجه کند مسائل اخلاقی است که در واقع بدون اخلاق هیچ قهرمانی و عنوانی ارزش نخواهد داشت.
   فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز خاطرنشان کرد: منافع ملی کشور بر ما واجب می سازد تا وارد ورزش شویم چرا که هر چه ورزش تقویت شود به همان میزان از آسیب های اجتماعی کاسته خواهد شد.
   وی تصریح کرد: کسب افتخار و عنوان نباید به تنهایی برای یک ورزشکار هدف باشد بلکه همه ی این ها در کنار ترویج و رعایت مسائل اخلاقی ارزش پیدا می کند.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,049,375
تعداد بازدید امروز : 1,251
تعداد بازدید دیروز : 2,331
آخرین به روزرسانی : 1397/04/31
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.