جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • البرز میزبان دیدار تدارکاتی تیم های ملی نوجوانان ایران و سوریه

   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز خبر داد:

   البرز میزبان دیدار تدارکاتی تیم های ملی نوجوانان ایران و سوریه

   البرز میزبان دیدار تدارکاتی تیم های ملی نوجوانان ایران و سوریه

   امیر غفرانی از برگزاری دیدار دوستانه تیم های ملی فوتبال نوجوانان ایران و سوریه به میزبانی استان البرز خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در گفتگو با پایگاه خبری این اداره کل اظهار کرد: تیم های ملی فوتبال نوجوانان ایران و نوجوانان سوریه، شهریور ماه سالجاری در استان البرز به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

   وی افزود: این دیدار طی 2 بازی تدارکاتی انجام می شود که طبق برنامه روزهای 5 و 7 شهریور ماه دوتیم رو در روی یکدیگر قرار می گیرند.

   غفرانی اضافه کرد: تمامی تمهیدات لازم برای میزبانی شایسته از تیم ها صورت گرفته و هر دو دیدار در مجموعه ورزشی انقلاب اسلامی کرج برگزار خواهد شد.

   وی به پتانسیل بالای البرز در خصوص میزبانی از رویدادهای ملی و بین المللی اشاره کرد و گفت: خوشبختانه مجموعه ی فدراسیون فوتبال با حسن نظر و همچنین توان بالایی که از ورزش البرز و هیئت فوتبال استان برای میزبانی از رقابتهای مهم دیده اند، این استان را برای برگزاری این دو دیدار ملی انتخاب کردند.

   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز ادامه داد: با توجه به این که البرز دارای هیئت فوتبال توانمندی است، انتظار داریم در آینده رویدادهای مهم تر و مسابقات فوتبال و حتی دیگر رشته ها در استان البرز که به عنوان ایران کوچک شناخته می شود برگزار شده و ما نیز آمادگی خود را برای میزبانی شایسته از تمامی رقابتها اعلام می کنیم.

   وی تصریح کرد: امیدواریم مردم علاقمند به ورزش و فوتبال دوست استان البرز نیز در این 2 دیدار با حضور پرشور و استقبال خوب خود نشان دهند که حامی ورزش استان و کشور هستند.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,049,276
تعداد بازدید امروز : 1,152
تعداد بازدید دیروز : 2,331
آخرین به روزرسانی : 1397/04/31
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.