جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • برگزاری اختتامیه نخستین جشنواره ملی فیلم کوتاه تدبیر

   برگزاری اختتامیه نخستین جشنواره ملی فیلم کوتاه تدبیر

   برگزاری اختتامیه نخستین جشنواره ملی فیلم کوتاه تدبیر

   جشنواره فیلم کوتاه تدبیر که به مدت 3 روز در البرز برگزار شده بود با تجلیل از نفرات برتر پایان یافت.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ مراسم اختتامیه نخستین جشنواره ملی فیلم تدبیر با حضور امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، قدرت الله شمیرانی معاون فرهنگی و امو جوانان اداره کل، رامک مدیرکل صدا و سیمای استان، بیات نژاد مدیرکل بهزیستی و عزیزی سرپرست اداره ورزش و جوانان فردیس در پژوهشگاه مواد و انرژی شهرستان فردیس برگزار شد.
   سیدمحمدرضا حسینی دبیر این جشنواره در حاشیه مراسم گفت: از فروردین ماه سال جاری فراخوان ملی شرکت در جشنواره منتشر و با استقبال بی نظیری همراه شد که درنهایت از 17 شهریور جشنواره آغاز و در 19 شهریورماه به پایان رسید.
   وی ادامه داد: این جشنواره همواره با تلاش جوانان و حمایت برخی مسئولین به انجام رسید.
   دبیر جشنواره ملی فیلم کوتاه تدبیر اظهار کرد: بیش از 152 اثر به این جشنواره ارسال شده بود که از میان آنها 79 اثر برگزیده و 39 اثر اکران شد.
   حسینی با اشاره به جوان بودن هیات داوری و آثار برگزیده تصریح کرد: هیات داوری این جشنواره از جوانان تشکیل‌ شد، که مصداقی بود برای تلاش ما نسبت به بها دادن به جوانان .
   شایان ذکر است، این جشنواره به همت اداره کل ورزش جوانان استان البرز و دفتر ازدواج و تعالی وزارت ورزش جوانان انجام گرفت که از شبکه افق نیز پخش خواهد شد.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,049,322
تعداد بازدید امروز : 1,198
تعداد بازدید دیروز : 2,331
آخرین به روزرسانی : 1397/04/31
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.