جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • رضاخانی رئیس هیئت ورزشهای سه گانه البرز شد

   با برگزاری مجمع انتخاباتی

   رضاخانی رئیس هیئت ورزشهای سه گانه البرز شد

   رضاخانی رئیس هیئت ورزشهای سه گانه البرز شد

   با رأی اعضای مجمع، مجید رضاخانی به عنوان رئیس جدید هیئت ورزشهای سه گانه استان البرز انتخاب شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ مجمع انتخاباتی هیئت ورزشهای سه گانه استان البرز صبح امروز باحضور سردار محمد علی صبور رئیس فدراسیون ورزشهای سه گانه، امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، بهنام میرزایی معاون توسعه امور ورزش اداره کل، اعضای مجمع انتخاباتی هیئت و اصحاب رسانه در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.
   در ابتدای این مجمع امیر غفرانی با بیان این که ورزشهای سه گانه جزو سخت ترین رشته های ورزشی است، خواستار توجه بیشتر به مقوله ی استعدادیابی برای توسعه این ورزش شد.
   مجید رضاخانی و هادی دولابی مفرد 2 کاندیدای احراز پست ریاست هیئت بودند که با عدم حضور دولابی مفرد در مجمع و انصراف وی، رضاخانی به عنوان تک کاندیدا به معرفی و ارائه برنامه های خود برای حاضرین پرداخت.
   پس از برگزاری مراسم رأی گیری، مجید رضا خانی با کسب هر 16 آرای موجود برای مدت 4 سال به عنوان رئیس جدید هیئت ورزشهای سه گانه استان البرز انتخاب و معرفی شد.
   در پایان مجمع سردار صبور با اشاره به ظرفیت و پتانسیل بالای استان البرز در رشته سه گانه، این استان به همراه تهران را به عنوان 2 استان ویژه برای فدراسیون ورزشهای سه گانه ارزیابی کرد.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,049,384
تعداد بازدید امروز : 1,260
تعداد بازدید دیروز : 2,331
آخرین به روزرسانی : 1397/04/31
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.