جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • غفرانی: ورزشهای سه گانه نیاز به معرفی و تبلیغ بیشتر در جامعه دارد

   مجمع انتخاباتی هیئت ورزشهای سه گانه استان البرز

   غفرانی: ورزشهای سه گانه نیاز به معرفی و تبلیغ بیشتر در جامعه دارد

   غفرانی: ورزشهای سه گانه نیاز به معرفی و تبلیغ بیشتر در جامعه دارد

   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در مجمع انتخاباتی هیئت ورزشهای سه گانه، این رشته را نیازمند به معرفی و تبلیغ بیشتر در جامعه دانست.

   به گزارش رواتبط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در مجمع انتخاباتی هیئت ورزشهای سه گانه با اشاره به ویژگی های انتخاب رئیس هیئت گفت: فردی که برای ریاست هیئت انتخاب می شود هم می بایست برنامه محور کند و هم با توجه به بخش خصوصی آورده ی مالی مناسبی را جهت حل مشکلات برای هیئت جذب کند.
   وی با بیان اینکه "اداره کل ورزش و جوانان پشتیبان تمامی هیئت های ورزشی است" افزود: یقینا توسعه و پیشرفت ورزشهای سه گانه به تنهایی محقق نخواهد شد و هیئت برای این مهم به همکاری و تعامل با اداره کل ورزش و جوانان و فدراسیون نیاز دارد.
   غفرانی به ماهیت ورزشهای سه گانه اشاره کرد و گفت: ورزشهای سه گانه که از 3 رشته دوچرخه سواری، شنا و دو میدانی تشکیل شده جزو طاقت فرسا و سخت ترین رشته های ورزشی است که در عین سختی، زیبایی و هیجان منحصری نیز دارد.
   وی تاکید کرد: متاسفانه تعداد ورزشکاران فعال در این رشته بسیار کم بوده و می بایست با برنامه ریزی صحیح در جهت افزایش تعداد ورزشکاران سه گانه تلاش کرد.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز اضافه کرد: ورزشهای سه گانه نیاز به معرفی و تبلیغ بیشتر در جامعه دارد تا جوانان و نوجوانان مستعد با شناخت بهتری جذب این رشته شوند.
   وی تصریح کرد: امیدواریم با دلسوزی و همکاری تمامی اعضای مجمع و تلاش رئیس منتخب، شاهد رشد و پیشرفت بیشتر این رشته در استان البرز باشیم.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 762,367
تعداد بازدید امروز : 2,944
تعداد بازدید دیروز : 1,732
آخرین به روزرسانی : 1396/12/24
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.