جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • سردار صبور: البرز یکی از استانهای مهم و اصلی برای فدراسیون ورزشهای سه گانه است

   مجمع انتخاباتی هیئت ورزشهای سه گانه استان البرز

   سردار صبور: البرز یکی از استانهای مهم و اصلی برای فدراسیون ورزشهای سه گانه است

   سردار صبور: البرز یکی از استانهای مهم و اصلی برای فدراسیون ورزشهای سه گانه است

   رئیس فدراسیون ورزشهای سه گانه با حضور در مجمع انتخاباتی هیئت البرز، این استان را یکی از استانهای مهم و اصلی برای فدراسیون ورزشهای سه گانه معرفی کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ سردار محمد علی صبور رئیس فدراسیون ورزشهای سه گانه ضمن ابراز خرسندی از حضور در استان البرز گفت: امسال، سال تحول در ورزش سه گانه بوده که خوشبختانه با مساعدت وزیر ورزش و جوانان مقرر گردید بودجه فدراسیون نیز به 2 برابر افزایش پیدا کند.
   وی با اشاره به سخت بودن این رشته افزود: به تعبیر رئیس کمیته بین المللی المپیک، سه گانه پادشاه تمام رشته های ورزشی است که نیاز به مردان آهنین دارد.
   سردار صبور با بیان این که "البرز یکی از استانهای مهم و اصلی برای فدراسیون ورزشهای سه گانه است" اظهار کرد: طبق برنامه ریزی راهبردی فدراسیون، البرز در کنار تهران، 2 استان ویژه برای ورزشهای سه گانه محسوب می شوند.
   وی خاطرنشان کرد: البرز استانی ورزش خیز است که فدراسیون نیز حساب ویژه ای روی این استان برای توسعه ورزشهای سه گانه باز کرده است.
   رئیس فدراسیون ورزشهای سه گانه ادامه داد: توجه به آموزش و پرورش و کشف استعدادهای مستعد این رشته می تواند آینده ورزشهای سه گانه را به طور کامل تضمین نماید.
   وی به انتخاب رئیس جدید برای هیئت البرز اشاره کرد و گفت: امیدواریم با انتخاب رئیس جدید، تمامی عقب ماندگی ها به طور کامل بر طرف شده و رشد ورزشهای سه گانه در البرز تسریع یابد.
   سردار صبور با بیان این که "اعضای مجمع نقش اساسی در پیشبرد اهداف هیئت دارند" تاکید کرد: همه ی اعضا می بایست نسبت به آینده و برنامه های هیئت احساس مسئولیت کرد و تا جایی که می توانند گوشه ای از کار هیئت را بر عهده گیرند.
   وی در پایان خبر داد: با توجه به وجود منابع طبیعی و خدادادی بطور جدی به دنبال راه اندازی پایگاه قهرمانی ورزشهای سه گانه در استان البرز هستیم که احتمالا این امر بزودی در کنار دریاچه شهرستان طالقان محقق خواهد شد.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,049,386
تعداد بازدید امروز : 1,262
تعداد بازدید دیروز : 2,331
آخرین به روزرسانی : 1397/04/31
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.