جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • تشکر و قدردانی دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا از میزبانی ایران (البرز) در مسابقات مقدماتی نوجوانان آسیا

   تشکر و قدردانی دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا از میزبانی ایران (البرز) در مسابقات مقدماتی نوجوانان آسیا

   تشکر و قدردانی دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا از میزبانی ایران (البرز) در مسابقات مقدماتی نوجوانان آسیا

   دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا از راهیابی تیم ملی نوجوانان به رقابت های قهرمانی 2018 - مالزی و میزبانی ایران (استان البرز) در مرحله مقدماتی مسابقات زیر 16 سال آسیا تشکر و قدردانی کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال؛ ویندزور جان، دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای به محمدرضا ساکت، دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران نوشت:
   از طرف رئیس و کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا به فدراسیون فوتبال ایران به خاطر صعود تیم ملی زیر 16 سال به رقابت های قهرمانی 2018- مالزی را تبریک می گویم. همچنین موفقیت در سازماندهی و برگزاری رقابت های مرحله مقدماتی زیر 16 سال آسیا تبریک می گویم. بدون شک این موفقیت برگرفته از فداکاری، پشتکار و تلاش بی وقفه در برگزاری مسابقات این چنین سطح بالا بوده است. قدردانی صمیمانه من از کمیته سازماندهی محلی را در راستای این میزبانی فوق العاده که نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا و دیگر تیم های حاضر در این رقابت ها شاهد آن بودند، پذیرا باشید.
   امیدوارم موفقیت در برگزاری رقابت های مقدماتی نوجوانان آسیا 2017 باعث کسب میزبانی در دیگر مسابقات شود و این اطمینان را دارم که فوتبال ایران در حال توسعه و فتح قله های مرتفع تر است. مسابقات گروهC مرحله مقدماتی رقابت های نوجوانان آسیا به میزبانی استان البرز برگزار شد و در نهایت شاگردان چمنیان موفق شدند با ۴ پیروزی و کسب ۱۲ امتیاز به عنوان تیم اول گروه C به مسابقات قهرمانی نوجوانان ۲۰۱۸ آسیا صعود کنند.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,049,387
تعداد بازدید امروز : 1,263
تعداد بازدید دیروز : 2,331
آخرین به روزرسانی : 1397/04/31
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.