جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • تشریح برنامه های هفته تربیت بدنی نظرآباد

   تشریح برنامه های هفته تربیت بدنی نظرآباد

   تشریح برنامه های هفته تربیت بدنی نظرآباد

   با فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش برنامه های اداره ورزش و جوانان شهرستان نظرآباد اعلام گردید .

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز و به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان نظرآباد؛ نبی الله دهقانی پور سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان نظرآباد ضمن تبریک پیشاپیش هفته تربیت بدنی و ورزش گفت: با همکاری هیات های ورزشی و سازمان های مردم نهاد فعالیت های خوبی در ایام هفته تربیت بدنی در شهرستان نظرآباد برگزار می شود.
   وی با بیان اینکه، روز ۲۶ مهرماه تا دوم آبان در سراسر کشور تحت عنوان هفته ورزش و تربیت بدنی نامگذاری شده است، افزود: همزمان با ایام این هفته و برنامه ریزی های صورت گرفته برنامه های فرهنگی و ورزشی متنوعی در شهرستان برگزار می شود.
   وی از مهمترین اقدامات هفته تربیت بدنی افتتاح پروژه سالن ورزشی دنگیزک و افتتاح کفپوش سالن ورزشی فلق با حضور تیمهای ورزشی عنوان کرد و گفت : با حضور مسئولین استانی پروژه سالن ورزشی دنگیزک افتتاح و به بهره برداری می رسد.
   وی در ادامه تصریح کرد : برگزاری مسابقات ورزشی از جمله کاراته ، کشتی ، جشنواره مینی بسکتبال ، تنیس روی میز ، فوتبال دستی ، دارت،همایش پیاده روی ، شنا، صعود به قله آسمان کوه ، دیدار با خانواده شهدا ، همایش ورزش صبحگاهی ، پاکداشت طبیعت ، در هفته تربیت بدنی ، و ... از جمله برنامه های هفته تربیت بدنی می باشد .
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,049,388
تعداد بازدید امروز : 1,264
تعداد بازدید دیروز : 2,331
آخرین به روزرسانی : 1397/04/31
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.