جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • غفرانی: مسئولیت پذیری و برنامه محوری، اساس کار مسئولان هیئت های ورزشی است

   مجمع انتخاباتی هیئت بدمینتون استان البرز

   غفرانی: مسئولیت پذیری و برنامه محوری، اساس کار مسئولان هیئت های ورزشی است

   غفرانی: مسئولیت پذیری و برنامه محوری، اساس کار مسئولان هیئت های ورزشی است

   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در مجمع انتخاباتی هیئت بدمینتون، مسئولیت پذیری و برنامه محوری را اساس کار مسئولان هیئت های ورزشی دانست.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در مجمع انتخاباتی هیئت بدمینتون استان البرز گفت: یقینا کسانی که برای احراز پست ریاست هیئتهای ورزشی کاندید شده و خود را در معرض فرایند انتخابات می گذارند افرادی عاشق و دلسوز هستند، زیرا قبول مسئولیت هیئت های ورزشی چیزی به جز کار و تلاش و زحمت فراوان نیست که این مهم فقط با علاقه به ورزشی ممکن می شود.
   وی ادامه داد: مسئولیت پذیری و برنامه محوری، اساس کار مسئولان هیئت های ورزشی است که رئیس منتخب این هیئت و مسئولان دیگر آن باید این مهم را سرلوحه ی کار خود قرار دهند.
   غفرانی بدمینتون را رشته ای جذاب و مهیج دانست و افزود: بی تردید استان البرز در رشته بدمینتون نیز همانند سایر رشته های ورزشی از پتانسیل و استعدادهای بالایی برخوردار است که نیاز به کشف، پرورش و حمایت دارند.
   وی تاکید کرد: تشکیل کمیته های مختلف هیئت به ویژه کمیته ی همگانی و کمیته ی استعدادیابی می بایست سریعا صورت گیرد تا مسیر توسعه و پیشرفت بدمینتون استان سرعت و قوت بیشتری به خود گیرد.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز اضافه کرد: انتظار داریم رئیس متخب هیئت ضمن جذب اعتبار از بخش خصوصی و حامیان مالی، از توان و ظرفیت دیگر دستگاه های استان برای کمک به رشد بدمینتون و همگانی کردن این رشته استفاده بهینه را صورت دهد.
   وی تصریح کرد: اداره کل ورزش و جوانان به همراه فدراسیون حمایت کاملی از هیئت بدمینتون خواهند داشت تا اهداف این رشته بیش از پیش در استان البرز محقق شود.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,175,442
تعداد بازدید امروز : 1,666
تعداد بازدید دیروز : 1,375
آخرین به روزرسانی : 1397/06/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.