جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • پوریا: البرز باید جزو 3 استان برتر کشور در بدمینتون باشد / البرز میزبان مسابقات غرب آسیا می شود

   مجمع انتخاباتی هیئت بدمینتون استان البرز

   پوریا: البرز باید جزو 3 استان برتر کشور در بدمینتون باشد / البرز میزبان مسابقات غرب آسیا می شود

   پوریا: البرز باید جزو 3 استان برتر کشور در بدمینتون باشد / البرز میزبان مسابقات غرب آسیا می شود

   رئیس فدراسیون بدمینتون در مجمع انتخاباتی هیئت البرز ضمن تاکید بر این که "البرز باید جزو 3 استان برتر کشور باشد" ، ار واگذاری مسابقات غرب آسیا به این استان خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ محمدرضا پوریا رئیس هیئت بدمینتون استان البرز با حضور در مجمع انتخاباتی هیئت استان البرز اظهار کرد: استان البرز در گذشته در رشته بدمینتون فعالت خوبی را آغاز کرده بود که متاسفانه در سالیان اخیر به دلیل وجود برخی از مشکلات این روند و حرکت رو به جلو با مشکلاتی روبرو گردید و نتوانست تداوم داشته باشد.
   وی با بیان این که "با انتخاب رئیس جدید روند رو به رشد بدمینتون البرز از سر گرفته خواهد شد" ، افزود: رئیس منتخب هیئت مورد حمایت کامل فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان می باشد که البته برای پیشبرد اهداف نیاز به همدلی و همکاری تمامی اعضای مجمع دارد.
   پوریا با اشاره به پتانسیل بالای استان البرز در ورزش تاکید کرد: استان البرز می تواند میزبان رویدادهای بزرگ ملی و بین المللی باشد.
   وی به برگزاری مسابقات غرب آسیا در سال آینده اشاره کرد وخبرداد: سعی می کنیم تا میزبانی مسابقات بدمینتون غرب آسیا که نیمه ی اول سال 97 برگزار خواهد شد را برای کشور کسب کرده و به استان البرز واگذار نمائیم.
   رئیس فدراسیون بدمینتون اضافه کرد: در موضوع آموزش نیز از هیئت های استانی درخواست می کنیم که کلاس های ارتقای درجه 1 و 2 را با توجه به اینکه البرز در رده استان هایی است که در این زمینه خوب کار کرده ، کلاس های خود را در این استان برگزار نمایند.
   وی ادامه داد: استعداد یابی یکی از برنامه هایی است که هیات های ورزشی در سراسر کشور حتما آن را مد نظر قرار دهند.
   پوریا در ادامه با اشاره با بیان اینکه البرز یکی از استان های پایلوت در بخش همگانی رشته ورزشی بدمینتون است خاطرنشان کرد: بنا داریم تا مسابقات قهرمانی همگانی را به میزبانی البرز و در پارک فاتح کرج برگزار کنیم.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,175,524
تعداد بازدید امروز : 25
تعداد بازدید دیروز : 1,723
آخرین به روزرسانی : 1397/06/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.