جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • غفرانی: رشته ورزشی اسکیت بدلیل مفرح بودن و استقبال خانواده ها، قابلیت بالایی در توسعه بعد همگانی دارد

   مجمع انتخاباتی هیئت اسکیت استان البرز

   غفرانی: رشته ورزشی اسکیت بدلیل مفرح بودن و استقبال خانواده ها، قابلیت بالایی در توسعه بعد همگانی دارد

   غفرانی: رشته ورزشی اسکیت بدلیل مفرح بودن و استقبال خانواده ها، قابلیت بالایی در توسعه بعد همگانی دارد

   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در مجمع انتخاباتی هیئت اسکیت، این رشته را بدلیل مفرح بودن و استقبال خانواده ها دارای قابلیت بالایی در توسعه بعد همگانی دانست.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در مجمع انتخاباتی هیئت اسکیت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره جهان پهلوان تختی و با تاکید بر لزوم اخلاق محوری مربیان گفت: اخلاق در ورزش بسیار مهم است و تمام ورزشکاران و هیئت‌های ورزشی استان البرز باید اخلاق را همواره الگوی خود قرار دهند.
   وی با بیان این که جهان پهلوان غلامرضا تختی 12 مدال المپیک و جهانی کسب کرد، افزود: تختی در مرحله اول و پیشتازتر از مدال قهرمانی، اخلاق‌مدار و مردمدار بود.
   غفرانی با اشاره به برگزاری دومین مجمع انتخاباتی هیات اسکیت استان البرز، ادامه داد: اسکیت با توجه به کمبود زیرساخت‌ها ولی در استان البرز متقاضیان زیادی را در بین نوجوانان و جوانان دارد.
   وی افزود: با توجه به کمبود زیرساختهای رشته اسکیت در استان می بایست از امکانات شهرداری ها، آموزش و پرورش و دیگر ارگانهای مرتبط برای توسعه این رشته نهایت استفاده و بهره را برد.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با بیان این که" رشته ورزشی اسکیت بدلیل مفرح بودن و استقبال خانواده ها، قابلیت بالایی در توسعه بعد همگانی دارد" تاکید کرد: ورزش اسکیت به دلیل شادی و نشاط برای خانواده‌ها اهمیت زیادی دارد و همگانی‌سازی ورزش اسکیت در البرز بیشتر تقویت شود و استان البرز باید از مسابقات بین‌المللی و کشوری اسکیت میزبانی کند.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,380,130
تعداد بازدید امروز : 426
تعداد بازدید دیروز : 3,500
آخرین به روزرسانی : 1397/09/22
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.