جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • نشست هم اندیشی هیئتهای ورزشی استان البرز

   باحضور سردار اکبریان برگزار شد

   نشست هم اندیشی هیئتهای ورزشی استان البرز

   نشست هم اندیشی هیئتهای ورزشی استان البرز

   عصر امروز نشست هم اندیشی هیئتهای ورزشی استان البرز در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ این نشست عصر امروز با حضور سردار اکبریان نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی، امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، قدرت الله شمیرانی معاون توسعه منابع و پشتیبانی، سعید کولیوند سرپرست معاونت توسعه امور ورزش، رؤسای گروه، کارشناسان اداره کل، رؤسا و نایب رئیسان هیئتهای ورزشی استان البرز در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.
   در ابتدای این جلسه مدیرکل ورزش و جوانان با ارائه گزارشی از عملکرد این اداره کل در حوزه های ورزش قهرمانی و ورزش همگانی، خواستار توجه بیشتر مسئولان هیئتها به استعدادیابی و همچنین تقویت شهرستانها شد. (مشروح در ادامه اخبار سایت)
   در ادامه رؤسای هیئتهای ورزشی جانبازان و معلولان، سوارکاری، کشتی، گلف و تیراندازی به نمایندگی از سایر رؤسا به بیان نقطه نظرات، دغدغه ها و دیدگاههای خود درخصوص رشته های مختلف و ورزش استان پرداختند.
   ارائه گزارش توسط دکتر ناصر ملی درخصوص مبحث استعدادیابی و آماده سازی ورزشکاران برای بازیهای آسیایی و پارآسیایی 2018 جاکارتا و المپیک و پارالمپیک 2020 توکیو، بخش دیگر این نشست بود.
   همچنین سردار اکبریان با اشاره به کمبود سرانه و زیرساختهای ورزشی در البرز بیان کرد: علیرغم همه ی این مشکلات و کمبودها، هیئتهای ورزشی و ورزشکاران استان البرز جزو سرآمدان کشور بوده و باید تلاش کنند تا به جایگاهی به مراتب بالاتر دست یابند.(مشروح در ادامه اخبار سایت)
   در پایان این نشست لوح تقدیر و تندیس همایش مربیان و پیشکسوتان اخلاق محور استان البرز، به رسم یادبود و قدردانی از حمایتهای سردار اکبریان از ورزش استان به وی اهداء شد.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,391,201
تعداد بازدید امروز : 1,620
تعداد بازدید دیروز : 1,584
آخرین به روزرسانی : 1397/09/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.