جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • غفرانی: وظیفه ی اصلی و اساسی همه ی ما خدمت رسانی به مردم، بویژه جوانان و ورزشکاران است

   نشست هم اندیشی هیئتهای ورزشی استان البرز

   غفرانی: وظیفه ی اصلی و اساسی همه ی ما خدمت رسانی به مردم، بویژه جوانان و ورزشکاران است

   غفرانی: وظیفه ی اصلی و اساسی همه ی ما خدمت رسانی به مردم، بویژه جوانان و ورزشکاران است

   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز وظیفه ی اصلی و اساسی این اداره کل و هیئتهای ورزشی را خدمت رسانی به مردم، بویژه جوانان و ورزشکاران ارزیابی کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در نشست هم اندیشی هیئتهای ورزشی با اشاره به وقایع اخیر کشور اظهار کرد: وقایع اخیر باعث جریحه دار شدن روح و روان همه مردم علی الخصوص جامعه ورزش گردید و این اغتشاشات از دیدگاه ما محکوم است.
   وی با بیان این که "هوشیاری مردم جواب دندانشکنی به کوردلان اغتشاشگر بود" افزود: 40 سال است که شعار اصلی ما استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی می باشد که هموراه پای آن خواهیم ایستاد.
   غفرانی تاکید کرد: وظیفه ی اصلی و اساسی همه ی ما خدمت رسانی به مردم، بویژه جوانان و ورزشکاران است.
   وی با اشاره به موفیقت البرزی ها در جوامع ورزشی گفت: کسب کرسی ریاست فدراسیون غریق نجات توسط ایلخان نوری نمونه ای بارزی از موفقیت و تاثیرگذاری ورزشکاران البرز در عرصه ورزش کشور است که ما نیز از این موضوع بسیار خرسندیم.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز ادامه داد: هیئتهای ما در 9 ماه گذشته فشار کاری بسیار زیادی را تحمل کردند که از آنان کمال تشکر و قدردانی را دارم.
   وی خاطرنشان کرد: بیشتر هیئتهای استان البرز دارای شناسه بوده و الباقی نیز در شرف دریافت می باشند که این موضوعی مهم و قابل توجه برای مسئولان هیئتهای ورزشی است.
   غفرانی تصریح کرد: از این پس هیئتها می بایست پس از دریافت پسورد مخصوص، توسط کارتابل مکاتبات خود را با اداره که انجام داده و از مکاتبات فیزیکی خودداری کنند.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,391,172
تعداد بازدید امروز : 1,591
تعداد بازدید دیروز : 1,584
آخرین به روزرسانی : 1397/09/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.