جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • سردار اکبریان: باید تلاش کنیم تا جلسات شورای ورزش، بیشتر و باحضور تمامی مسئولان استان برگزار شود / نگاه ما به ورزش صنفی و جنسیتی نیست

   نشست هم اندیشی هیئتهای ورزشی استان البرز

   سردار اکبریان: باید تلاش کنیم تا جلسات شورای ورزش، بیشتر و باحضور تمامی مسئولان استان برگزار شود / نگاه ما به ورزش صنفی و جنسیتی نیست

   سردار اکبریان: باید تلاش کنیم تا جلسات شورای ورزش، بیشتر و باحضور تمامی مسئولان استان برگزار شود / نگاه ما به ورزش صنفی و جنسیتی نیست

   نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی با بیان این که "نگاه ما به ورزش صنفی و جنسیتی نیست"، تاکید کرد: باید تلاش کنیم تا جلسات شورای ورزش، بیشتر و باحضور تمامی مسئولان استان برگزار شود.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ سردار اکبریان نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی باحضور در نشست هم اندیشی هیئتهای ورزشی استان البرز گفت: خوشبختانه سطح رضایتمندی ورزشکاران از هیئتهای ورزشی استان خوب بوده و مسئولان اداره کل بویژه مدیر کل ورزش و جوانان باید قدر هیئتهای ورزشی را بیشتر دانسته و هیئتها نیز قدر وی را بدانند.
   وی افزود: اداره کل ورزش و جوانان استان البرز با تلاش مدیرکل و دیگر مسئولان در مسیر رسیدن به اوج شکوفایی گام برداشته و امیدواریم به کمک هیئتهای ورزشی شاهد این باشیم که ورزش استان ما در ردیف سه استان برتر کشور قرار گیرد.
   اکبریان با تاکید بر لزوم توجه بیشتر به هیئتهای ورزشی عنوان کرد: اگر هیئتهای ورزشی آسیب ببیند، تمام افتخارات، مدالها و ورزش استان از بین خواهد رفت.
   وی ادامه داد: باید تلاش کنیم تا جلسات شورای ورزش، بیشتر و باحضور تمامی مسئولان استان برگزار شود و ما نیز سعی می کنیم در این جلسات بیشتر شرکت کرده و حضور داشته باشیم.
   نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کمبود سرانه و زیرساختهای ورزشی در البرز بیان کرد: علیرغم همه ی این مشکلات و کمبودها، هیئتهای ورزشی و ورزشکاران استان البرز جزو سرآمدان کشور بوده و باید تلاش کنند تا به جایگاهی به مراتب بالاتر دست یابند.
   وی اضافه کرد: البته اماکن ورزشی سپاه، آموزش و پرورش، شهردای و دیگر ارگانهای استان تا حدودی به کمک اداره کل ورزش و جوانان آمده است.
   سردار اکبریان به مبحث ورود بخش صنعت به ورزش اشاه کرد و گفت: صنعت ما یک صنعت دولتی می باشد و ما نمی توانیم برای ورود به عرصه ی ورزش به آنها تحکم کنیم، اما می توانیم با تصویب قوانین از آنها بخواهیم که به ورزش کمک کنند.
   وی تاکید کرد: نگاه ما به ورزش صنفی و جنسیتی نیست ورزش هم برای آقایان و هم برای بانوان می باشد و می بایست در زمانهای مناسب سالنهای ورزشی در اختیار بانوان قرار گیرد.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,391,173
تعداد بازدید امروز : 1,592
تعداد بازدید دیروز : 1,584
آخرین به روزرسانی : 1397/09/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.