جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • رئیس جدید هیئت اسکواش استان البرز انتخاب شد

   با برگزاری مجمع انتخاباتی

   رئیس جدید هیئت اسکواش استان البرز انتخاب شد

   رئیس جدید هیئت اسکواش استان البرز انتخاب شد

   با برگزاری مجمع انتخاباتی، سروش خندان دل به عنوان رئیس جدید هیئت اسکواش استان البرز انتخاب شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ مجمع انتخاباتی هیئت اسکواش استان البرز صبح امروز با حضور مسعود سلیمانی رئیس فدراسیون، امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، بابک فقیر نایب رئیس فدراسیون، امیر عزیزی پور دبیرکل فدراسیون، سرپرست معاونت توسعه ورزش اداره کل و اعضای مجمع هیئت در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.
   در ابتدای این مجمع امیرغفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با قدردانی از تلاش های صورت گرفته توسط مسئولین قبلی هیئت، اسکواش را رشته ای نوپا ارزیابی کرد که برای توسعه نیاز به کار و تبلیغ مضاعف دارد.
   در ادامه سروش خندان دل کاندیدای احراز پست ریاست مجمع به معرفی خود و برنامه های پیش رو پرداخت و نسرین نیک دیگر کاندیدای هیئت نیز از حضور در ادامه مجمع و فراین انتخابات انصراف داد.
   پس از برگزاری انتخابات، خندان دل با کسب 11 رای از مجموع 12 آرای موجود، برای مدت چهار سال به عنوان رئیس هیئت اسکواش استان البرز انتخاب شد.
   در پایان مسعود سلیمانی رئیس فدراسیون اسکواش، با اشاره به پتانسیل البرز، این استان را دارای ظرفیت لازم برای تبدیل شدن به قطب استعدادیابی کشور دانست.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,377,205
تعداد بازدید امروز : 1,001
تعداد بازدید دیروز : 3,477
آخرین به روزرسانی : 1397/09/22
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.