جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • غفرانی: اسکواش رشته مهیج و در عین حال نوپایی است که نیاز به معرفی و تبلیغ بیشتر دارد

   مجمع انتخاباتی هیئت اسکواش استان البرز

   غفرانی: اسکواش رشته مهیج و در عین حال نوپایی است که نیاز به معرفی و تبلیغ بیشتر دارد

   غفرانی: اسکواش رشته مهیج و در عین حال نوپایی است که نیاز به معرفی و تبلیغ بیشتر دارد

   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در مجمع انتخاباتی هیئت اسکواش، این ورزش را رشته ای مهیج و در عین حال نوپا دانست که نیاز به معرفی و تبلیغ بیشتر دارد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در مجمع انتخاباتی هیئت اسکواش با اشاره به طولانی شدن مدت برگزاری این مجمع اظهار کرد: همه ی ما می بایست هر اتفاقی که تاکنون در اسکواش البرز افتاده را فراموش کرده و از امروز با انتخاب فردی شایسته ، اولین گام را در جهت توسعه و پیشرفت این رشته در سطح استان برداریم.
   وی با قدردانی از مسئولان قبلی هیئت ادامه داد: اسکواش رشته مهیج و در عین حال نوپایی است که نیاز به معرفی و تبلیغ بیشتر دارد که رئیس منتخب باید در این زمینه برنامه های کاربدی و خوبی را ارائه کند.
   غفرانی افزود: استفاده از ظرفیت آموزش و پرورش و سایر دستگاه های علاقمند، توجه ویژه به بحث استعدادیابی و تلاش برای همگانی کردن این رشته ی زیبا و مفرح می تواند از اساسی ترین کارهایی باشد که موجب توسعه اسکواش در البرز خواهد شد.
   وی به کمبود زیر ساختها در ورزش البرز اشاره کرد و گفت: علیرغم کمبود زیر ساختها و فضای کم برای فعالیت ورزشکاران اسکواش، خوشبختانه تاکنون نیز این هیئت به صورت نسبی موفق بوده و توانسته علاقمندان مستعدی را جذب این رشته کند.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز تاکید کرد: امیدواریم این مجمع و این انتخاب، پایانی باشد بر حواشی و مشکلات اسکواش البرز و از امروز شاهد تلاش و پویایی بیشتر شما عزیزان برای پیشرفت و توسعه این رشته باشیم.
   وی تصریح کرد: بدون تردید اداره کل ورزش و جوانان استان البرز و همچنین فدراسیون با تمام توان و ظرفیت کمک حال هیئت استان بوده و از این هیئت حمایت خواهد کرد.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,626,757
تعداد بازدید امروز : 310
تعداد بازدید دیروز : 1,201
آخرین به روزرسانی : 1398/01/05
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.