جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • سلیمانی: البرز می تواند به مرکز استعدادیابی اسکواش کشور مبدل شود

   مجمع انتخاباتی هیئت اسکواش استان البرز

   سلیمانی: البرز می تواند به مرکز استعدادیابی اسکواش کشور مبدل شود

   سلیمانی: البرز می تواند به مرکز استعدادیابی اسکواش کشور مبدل شود

   رئیس فدراسیون اسکواش با حضور در مجمع انتخاباتی هیئت استان البرز گفت: البرز می تواند به مرکز استعدادیابی اسکواش کشور مبدل شود.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ مسعود سلیمانی رئیس فدراسیون با حضور در مجمع انتخاباتی هیئت اسکواش استان با اشاره به ظرفیت بالای ورزش البرز اظهار کرد: کسب 1400 مدال در مدت زمان 9 ماه در استان البرز نشان دهنده ی پتانسیل، استعداد و ظرفیت بالای این استان در تمامی رشته های ورزشی است.
   وی افزود: به نوبه ی خود از تلاش های مسئولین قبلی هیئت قدردانی می کنم اما باید بگویم چیزی که برای ما مهم است از این پس و آینده ی هیئت اسکواش البرز می باشد.
   سلیمانی با اشاره به نقش رسانه ها در توسعه اسکواش گفت: بدون شک رشته ی جدید اسکواش برای معرفی، توسعه و ترویج نیاز به یاری و کمک رسانه ها دارد و ما در رابطه با این مهم از تمامی اصحاب رسانه تقاضای همکاری و همیاری داریم.
   وی ادامه داد: خوشبختانه امروز تابوی برگزاری مجمع انتخاباتی پس از مدت طولانی در استان البرز شکست و از این به بعد انتظار تسریع در پیشرفت اسکواش البرز را داریم.
   رئیس فدراسیون اسکواش با بیان این که " البرز می تواند به مرکز استعدادیابی اسکواش کشور مبدل شود " عنوان کرد: رئیس منتخب می بایست علاوه بر کرج به دیگر شهرستانهای استان البرز و ورزشکاران آن نیز توجه ویژه داشته باشد.
   وی تصریح کرد: قطعا اسکواش البرز این توانایی را دارد که یکی از استانهای سرآمد کشور شود و ما نیز در این راه هیئت استان و ورزشکاران البرز را حمایت می کنیم.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,626,784
تعداد بازدید امروز : 337
تعداد بازدید دیروز : 1,201
آخرین به روزرسانی : 1398/01/05
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.