جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • نشست هم اندیشی سازمانهای مردم نهاد استان البرز

   باحضور دکتر کولیوند برگزار شد

   نشست هم اندیشی سازمانهای مردم نهاد استان البرز

   نشست هم اندیشی سازمانهای مردم نهاد استان البرز

   نشست هم اندیشی سازمانهای مردم نهاد استان البرز باحضور نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ نشست هم اندیشی سازمانهای مردم نهاد بعد از ظهر امروز باحضور دکتر محمد جواد کولیوند نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی، دکتر نظری مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری البرز، غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، شمیرانی معاون اداره کل و اعضای سمن های استان در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.
   در ابتدای این جلسه قدرت ا... شمیرانی با بیان این که " با تلاش و پیگیری های صورت گرفته، شهرداری و شورای اسلامی شهر کرج در سال 97 بودجه مناسبی در بخش های مختلف به حوزه جوانان اختصاص داده اند " ، بر لزوم فعالیت بیشتر و ارائه طرح توسط سازمانهای مردم نهاد در موضوعات گوناگون تاکید کرد. (مشروح در ادامه اخبار سایت)
   در ادامه امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز نیز ضمن اشاره به اهمیت مباحث آموزشی گفت: علیرغم بودجه کم، کارهای بزرگی در حوزه جوانان استان البرز تحقق یافته است. (مشروح در ادامه اخبار سایت)
   همچنین دکتر محمد جواد کولیوند با بیان این که " آسیبهای اجتماعی یکی از بزرگترین دغدغه های کشور است " از سازمانهای مردم نهاد خواست تا در خصوص مسائل مختلف ارائه نظر کرده و به نمایندگان مشاوره دهند. (مشروح در ادامه اخبار سایت)
   در پایان این نشست اعضای سازمانهای مردم نهاد استان البرز نیز به بیان دیدگاهها، نقطه نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود در خصوص موضوعات گوناگون از جمله محیط زیست، آسیبهای اجتماعی، اشتغال، کارآفرینی، ازدواج و ... پرداختند.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,626,753
تعداد بازدید امروز : 306
تعداد بازدید دیروز : 1,201
آخرین به روزرسانی : 1398/01/05
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.