جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • شمیرانی: ورزش و جوانان در بودجه 97 مجموعه مدیریت شهری، به خوبی دیده شده است / سمن ها در موضوعات مختلف طرح ارائه دهند

   نشست هم اندیشی سازمانهای مردم نهاد استان البرز

   شمیرانی: ورزش و جوانان در بودجه 97 مجموعه مدیریت شهری، به خوبی دیده شده است / سمن ها در موضوعات مختلف طرح ارائه دهند

   شمیرانی: ورزش و جوانان در بودجه 97 مجموعه مدیریت شهری، به خوبی دیده شده است / سمن ها در موضوعات مختلف طرح ارائه دهند

   معاون اداره کل ورزش و جوانان استان البرز با اعلام این خبر که " ورزش و جوانان در بودجه 97 مجموعه مدیریت شهری، به خوبی دیده شده است " از سازمانهای مردم نهاد خواست تا در موضوعات مختلف طرح ارائه دهند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ قدرت الله شمیرانی معاون اداره کل ورزش و جوانان استان البرز در نشست هم اندیشی سازمانهای مردم نهاد ضمن تقدیر از فعالیت و تلاش های صورت گرفته توسط سازمانهای مردم نهاد گفت: سازمانهای مردم نهاد از ممسئولین انتظار دارند تا در کنار توجه و حمایت، در سپردن کارهای مهم در حوزه های مختلف به آن ها اعتماد شود.
   وی افزود: استان البرز دارای بیشترین تعداد سازمان مردم نهاد در سطح کشور است که با توجه به این امر می بایست سمن ها نقش پر رنگ تری در حوزه های مختلف جامعه ایفا کنند.
   شمیرانی با اعلام این خبر که " ورزش و جوانان در بودجه 97 مجموعه مدیریت شهری، به خوبی دیده شده است " اظهار کرد: صبح امروز با کمیسیون بودجه شورای اسلامی شهر کرج نشستی برگزار کردیم که خوشبختانه حاصل آن اتفاقات پر خیر و برکت و در نظر گرفتن بودجه ای مناسب برای ورزش و جوانان از جمله؛ اختصاص 1 میلیارد تومان برای بحث کسب و کارهای نوین، 1 میلیون تومان برای راه اندازی خانه استارتاپ ها، 2 میلیارد تومان برای حمایت از جشنواره مختلف قرآنی و فرهنگی بود.
   وی با قدردانی از مجموعه مدیریت شهری کرج ادامه داد: همچنین تخصیص 1 میلیارد تومان برای بحث غنی سازی اوقات فراغت و توسعه گردشگری، 2 میلیارد تومان برای مسابقات محلات، 1 میلیارد تومان برای ساخت 10 زمین ورزشی کوچک در مناطق محروم و همچنین احداث 5 سالن ورزشی و 1 سالن ورزشی ویژه بانوان از دیگر مصوبات امروز کمیسیون بودجه شورای اسلامی شهر کرج بود.
   معاون اداره کل ورزش و جوانان استان البرز تاکید کرد: شوراهای دیگر شهرستان های استان نیز می بایست با الگو پذیری از شورای اسلامی شهر کرج به کمک ورزش و جوانان بیایند.
   وی با بیان این که " از سمن ها می خواهیم که در موضوعات مختلف طرح ارائه دهند " عنوان کرد: سازمانهای مردم نهاد وظیفه مطالبه گری خود را هرگز فراموش نکنند و طرح های عملیاتی و قابل دفاعی را به ما ارائه دهند.
   شمیرانی در پایان تصریح کرد: به دنبال ارائه طرح، فعالیت و توسعه کسب و کارهای نوین، گسترش فرهنگ حقوقو شهروندی، توجه به مسائل زیست محیطی، اشتغال و راه کارهای تسهیل ازدواج جوانان باشید.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,626,762
تعداد بازدید امروز : 315
تعداد بازدید دیروز : 1,201
آخرین به روزرسانی : 1398/01/05
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.