جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • دکتر کولیوند: سازمانهای مردم نهاد، مشاورانی امین برای حاکمیت هستند / سمن ها در زمینه مقابله با آسیبهای اجتماعی بیشتر کار کنند

   نشست هم اندیشی سازمانهای مردم نهاد استان البرز

   دکتر کولیوند: سازمانهای مردم نهاد، مشاورانی امین برای حاکمیت هستند / سمن ها در زمینه مقابله با آسیبهای اجتماعی بیشتر کار کنند

   دکتر کولیوند: سازمانهای مردم نهاد، مشاورانی امین برای حاکمیت هستند / سمن ها در زمینه مقابله با آسیبهای اجتماعی بیشتر کار کنند

   نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی با بیان این که " سازمانهای مردم نهاد، مشاورانی امین برای حاکمیت هستند " از سمن ها خواست تا در زمینه مقابله با آسیبهای اجتماعی بیشتر کار کنند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ دکتر محمد جواد کولیوند نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی با حضور در نشست هم اندیشی سازمانهای مردم نهاد استان البرز ضمن اشاره به بودجه دولت برای سال 97 اظهار کرد: بودجه پیشنهادی دولت در سال آینده، 1 میلیون و 240هزار میلیارد تومان است که از این مبلغ 368 هزار میلیارد در اختیار دولت است که از این مبلغ بودجه جاری بیش از 65درصد و بودجه عمرانی حدود 35 درصداست.
   وی خاطرنشان کرد: درآمدهای عمرانی که قرار است در سال 97 تامین شود به 37 درصد نمی رسد که این نشان می دهد که یک جایی لنگ می زنیم که این لنگی را باید مجلس بگیرد.
   کولیوند اضافه کرد: از ابتدای برنامه پنج ساله ششم، مجلس به یک تصمیم واحد رسیده و 15کمیسیون تخصصی تشکیل داده و هر کمیسیون یک برنامه ای را برش زده و موظف شده هر ساله برنامه ریزی هایی را اتحاذ کند و باید تلاش کنیم برنامه ریزی کلان کشور به درستی سر ریل خودش قرار بگیرد.
   نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی گفت: باید در کشور بنوانیم به برنامه ریری اهمیت بدهیم و قانون را سر لوحه کار قرار دهیم ولو اینکه به ضرر ما باشد.
   وی با اشاره به دغدغه مقام معظم رهبری در خصوص آسیب های اجتماعی، خاطرنشان کرد: آسیب های اجتماعی حاصل برخی نقصان ها است که بخشی از آن ممکن است ناشی از این باشد که خلا قانونی داشته باشیم، در این صورت انتظار ما از سازمان های مردم نهاد این است که حتما این خلاها را به نمایندگان اعلام کنند تا ما نیز در مجلس مطرح کنیم.
   کولیوند ادامه داد: آسیب های اجتماعی چون بیکاری جوانان، مشکلات معیشتی و اقتصادی، اعتیاد و حاشیه نشینی در کشور و استان وجود دارد که برای مقابله با برخی از این آسیب ها اقدام شده بدون اینکه جایگزینی برای آن پیدا شود.
   وی تصریح کرد: در این میان انتظار ما از سازمان های مردم نهاد این است که به عنوان یک مشاور امین برای حاکمیت عمل کرده و بدون اینکه وارد بازی های سیاسی شوند، مطالعه دقیق روی آسیب ها داشته باشند، امروز شاهدیم که وهابیت با شبهه در حال نابود کردن جوانان ما است، سازمان های مردم نهاد باید در این مساله به طور جدی وارد شده و با این پدیده مبارزه کنند.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,456,120
تعداد بازدید امروز : 1,859
تعداد بازدید دیروز : 5,364
آخرین به روزرسانی : 1397/11/01
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.