جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • نشست مشترک هیئتهای ورزشی استان البرز برگزار شد

   باحضور مدیران کل امور مشترک فدراسیونهای ورزشی و امور استانهای وزارت ورزش و جوانان

   نشست مشترک هیئتهای ورزشی استان البرز برگزار شد

   نشست مشترک هیئتهای ورزشی استان البرز برگزار شد

   نشست مشترک هیئتهای ورزشی استان البرز باحضور مدیران کل امور مشترک فدراسیونهای ورزشی و امور استانهای وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ نشست مشترک هیئتهای ورزشی استان البرز عصر امروز باحضور اسبقیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیونهای ورزشی وزارت ورزش و جوانان، رحمانی مدیرکل امور استانهای وزارت ورزش و جوانان، غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، شمیرانی معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل، کولیوند سرپرست معاونت توسعه امور ورزش اداره کل، رؤسای گروه و کارشناسان اداره کل، رؤسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانها و رؤسای هیئتهای ورزشی استان البرز در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان البرز برگزار شد.
   در این جلسه سیاستهای کلی وزارت ورزش و جوانان در رابطه با هیئتهای ورزشی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و رؤسای هیئتها نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را در خصوص مباحث مطرح شده، عنوان کردند.
   در ابتدای این جلسه امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با اشاره به رشد محسوس ورزش استان در سال 96 ابراز امیدواری کرد این روند صعودی در سال جدید شتاب بیشتری به خود گیرد. (مشروح در ادامه اخبار سایت)
   همچنین قدرت الله شمیرانی معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل با بیان این که برنامه چشم انداز 5 ساله ورزش و جوانان استان در حال تدوین است، از هیئتهای ورزشی خواست تا به موضوع حمایت از کالای ایرانی توجه ویژه ای داشته باشند. (مشروح در ادامه اخبار سایت)
   در ادامه سعید کولیوند سرپرست معاونت توسعه امور ورزش اداره کل گزارشی از عملکرد ورزش قهرمانی، ورزش همگانی و ورزش بانوان برای حاضرین شرح و ارائه داد.
   ایرج رحمانی مدیرکل امور استانهای وزارت ورزش و جوانان نیز هیئتهای ورزشی را تلاشگران خط مقدم جبهه ورزش معرفی کرد و از مسئولان این هیئتها خواست تا به جذب بخش خصوصی توجه ویژه ای داشته باشند. (مشروح در ادامه اخبار سایت)
   در پایان سید محمد شروین اسبقیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیونهای ورزشی وزارت ورزش و جوانان با تقدیر از زحمات و تلاش های رؤسای هیئتهای ورزشی، قبول مسئولیت را فرصتی ارزشمند و نعمتی برای خدمتگزاری به جامعه دانست. (مشروح در ادامه اخبار سایت)
   این نشست با اهدای لوح تقدیر به رؤسای هیئتهای ورزشی استان البرز خاتمه یافت.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,626,806
تعداد بازدید امروز : 359
تعداد بازدید دیروز : 1,201
آخرین به روزرسانی : 1398/01/05
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.