جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • غفرانی: ورزش البرز طی سال 96 در تمامی حوزه ها پیشرفت قابل توجهی داشته است

   نشست مشترک هیئتهای ورزشی استان البرز

   غفرانی: ورزش البرز طی سال 96 در تمامی حوزه ها پیشرفت قابل توجهی داشته است

   غفرانی: ورزش البرز طی سال 96 در تمامی حوزه ها پیشرفت قابل توجهی داشته است

   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در نشست مشترک هیئتهای ورزشی گفت: ورزش البرز طی سال 96 در تمامی حوزه ها پیشرفت قابل توجهی داشته است.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در نشست مشترک هیئتهای ورزشی استان البرز با بیان این که "سال 96 ، سالی پربار و در عین حال پر کار و فعالیتی برای ورزش و جوانان استان البرز بود که نتایج و ثمرات خوبی را نیز به همراه داشت" اظهار کرد: علیرغم کمبودهای زیر ساختی و بودجه ای، ورزش و جوانان البرز همچون همیشه با تکیه بر سرمایه ی بالای انسانی و وجود افراد توانمند، ظرفیت ها و استعدادهای درخشان در این عرصه توانست تلاش مؤثری در جهت تحقق اهداف داشته باشد.
   وی افزود: در مجموع استان البرز در سال 96 میزبان 54 مسابقه کشوری، 4 مسابقه بین المللی و 1 مسابقه آسیایی در رشته های مختلف ورزشی بود که خود این مهم نشان دهنده ظرفیت استان و همچنین موفقیت در برگزاری رویدادهای بزرگ در البرز است.
   وی با بیان این که " ورزش البرز طی سال 96 در تمامی حوزه ها پیشرفت قابل توجهی داشته است " عنوان کرد: بدون تردید اگر امکانات هیئتهای ورزشی این استان به اندازه سایر استانهای کشور بود، امروز شاهد موفقیتهایی بسیار بزرگتر و عملکردی فوق العاده از هیئتهای ورزشی بودیم، کما این که در حال حاضر نیز علیرغم همه ی کمبودها کارهای بزرگی صورت گرفته است.
   غفرانی هیئتهای ورزشی را بازوان توانمند اداره کل دانست و گفت: بزرگترین سرمایه ورزش استان البرز استعدادهای ورزشی و قهرمانان این استان هستند که همواره سهم بسزایی در تیم های ملی داشته و مدالهای ارزشمندی را نصیب ورزش استان کرده اند.
   وی تاکید کرد: قطعا با ادامه ی این روند در سال 97 شاهد اتفاقات و رویدادهای بزرگتری در ورزش استان البرز خواهیم بود و افتخار بیشتری در این عرصه کسب می کنیم.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز عنوان کرد: میزان مدال‌ها، اعزام و میزانی مسابقات استان البرز در سال 96 شاهد رشد 40 درصدی بود.
   وی با بیان این که 235 برنامهسه‌شنبه‌های بدون خودرو در استان البرز در سال 96 برگزار شد، گفت: استان البرز در اردیبهشت ماه میزبان مسابقات تکواندو باشگاه‌های آسیا و جام بین‌المللی فجر است و بعد از آن نیز مسابقت بدمینتون غرب آسیا و قایقرانی جوانان آسیا نیز در البرز برگزار می شود.
   غفرانی با تاکید بر میزبانی از رویدادهای مهم گفت: شخصا معتقدم برگزاری یکدوره مسابقه به اندازه 6 ماه تمرین در رشد و پیشرفت ورزشکار اثرگذار است و می بایست برای توسعه ورزش استان هرچه بیشتر به مقوله ی میزبانی از مسابقات بزرگ توجه کنیم.
   وی در پایان تصریح کرد: جا دارد از کمک ها و همکاری استاندار، نمایندگان، اعضای شورای اسلامی شهر، شهردای، فرماندای و سایر مسئولان استان که در جهت توسعه ی ورزش و جوانان ما را یاری می نمایند تقدیر و تشکر ویژه داشته باشم.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,626,786
تعداد بازدید امروز : 339
تعداد بازدید دیروز : 1,201
آخرین به روزرسانی : 1398/01/05
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.