جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • شمیرانی: هیئتهای ورزشی به تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی توجه ویژه داشته باشند

   نشست مشترک هیئتهای ورزشی استان البرز

   شمیرانی: هیئتهای ورزشی به تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی توجه ویژه داشته باشند

   شمیرانی: هیئتهای ورزشی به تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی توجه ویژه داشته باشند

   معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز در نشست مشترک هیئتهای ورزشی از مسئولان هیئتها خواست تا به تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی توجه ویژه داشته باشند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ قدرت الله شمیرانی معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز در نشست مشترک هیئتهای ورزشی استان البرز با اشاره به برنامه ریزی و مصوبات جلسات شورای ورزش استان گفت: لازم است تا در جهت توسعه ورزش استان سیاستهایی را شروع و دنبال کنیم که در روند رو به رشد این عرصه اثرگذار باشد.
   وی ادامه داد: هم اکنون در حال تدوین چشم انداز و برنامه 5 ساله ورزش و جوانان استان با همکاری اساتید دانشگاه و کارشناسان خبره ورزش هستیم تا بتوانیم مسیر توسعه را بیش از پیش منظم و هدفمندتر دنبال کنیم.
   شمیرانی با اشاره به پتانسیل بالای ورزش بانوان اظهار کرد: هیوتهای ورزشی و ادارات شهرستانها موظفند 40 درصد از اعتبارات ورزش قهرمانی را به حوزه بانوان اختصاص دهند.
   وی تاکید کرد: انتظار داریم هیئتهای ورزشی در کنار وظایف ذاتی و امور روزمره خود به اقتصاد ورزش نیز توجه داشته و سعی کنند تا بخش خصوصی را به عنوان حامی مالی در جهت کمک به رشته های مختلف در این عرصه فعال نمایند.
   معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری و اهمیت تحقق شعار سال عنوان کرد: هیئتهای ورزشی به تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی توجه ویژه داشته و حتما اقلام و خریدهای مربوط به هیئت خود را از تولیدات داخلی تهیه کنند.
   وی به مباحث خزانه داری هیئتهای ورزشی نیز اشاره و تصریح کرد: خزانه داران هیئتهای ورزشی می بایست آموزش های لازم را دیده و رشته تحصیلی شان مرتبط با این حوزه باشد.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,545,683
تعداد بازدید امروز : 155
تعداد بازدید دیروز : 1,427
آخرین به روزرسانی : 1397/12/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.