جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • رحمانی: هیئتهای ورزشی البرز با حداقل امکانات کارهای بزرگی انجام داده اند

   نشست مشترک هیئتهای ورزشی استان البرز

   رحمانی: هیئتهای ورزشی البرز با حداقل امکانات کارهای بزرگی انجام داده اند

   رحمانی: هیئتهای ورزشی البرز با حداقل امکانات کارهای بزرگی انجام داده اند

   مدیرکل امور استانهای وزارت ورزش و جوانان با حضور در نشست مشترک هیئتهای ورزشی استان البرز اظهار کرد: هیئتهای ورزشی البرز با حداقل امکانات کارهای بزرگی انجام داده اند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ ایرج رحمانی مدیرکل امور استانهای وزارت ورزش و جوانان عصر امروز با حضور در نشست مشترک هیئتهای ورزشی استان البرز گفت: هیئتهای ورزشی در خط مقدم جبهه ورزش تلاش می کنند و همواره بیشترین تأثیر را در توسعه ورزش داشته اند.
   وی با اشاره به کمبود سرانه ورزشی استان البرز اظهار کرد: البرز استانی نوپا است که هنوز هم از برخی جهات در سایه قرارگرفته و این مسئله با توجه به پتانسیل بالای این استان موجب شده تا وزارت ورزش و جوانان نگاه ویژه ای به آن داشته باشد.
   رحمانی البرز را از سرآمدان ورزش کشور دانست و تاکید کرد: هیئتهای ورزشی البرز با حداقل امکانات کارهای بزرگی انجام داده و نشان داده اند که کمبودها مانع موفقیت ورزش این استان نمی شود.
   وی افزود: وزارت ورزش و جوانان وظیفه دارد تا هماهنگی و بسترهای لازم ورزشی را فراهم کنند، اما برای توسعه بیشتر ورزش نیاز به حمایت و ورود بخش خصوصی به این عرصه داریم.
   مدیرکل امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه یک‌هزار و 400 میلیارد تومان از اعتبار ارزش افزوده در سال 96 به هیئت‌ها کمک شده است، عنوان کرد موضوع ماده 88 برای مزایده سالن‌های ورزشی در دستور کار وزارت ورزش و جوانان قرار دارد و این روند به صورت قانونی در حال پیگیری است.
   وی با تاکید بر اینکه عدم مزایده سالن‌های ورزشی خلاف قانون محسوب می‌شود، تصریح کرد: ما نیز طرفدار هیئتهای ورزشی در استفاده از اماکن هستیم و حقیقت این است که در بحث ماده 88 مشکلاتی وجود دارد اما این مسئله می بایست از چهارچوب قانونی دنبال و بر طرف شود.
   رحمانی ب بیان این که " هیئتهای ورزشی البرز با حداقل امکانات کارهای بزرگی انجام داده اند" تصریح کرد: مجموعه ی وزارت ورزش و جوانان قدردان زحمات شما عزیزان است و انتظار دارد تا همین گونه با عشق، علاقه و همت مضاعف در جهت توسعه ورزش گام بردارید.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,545,655
تعداد بازدید امروز : 127
تعداد بازدید دیروز : 1,427
آخرین به روزرسانی : 1397/12/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.