جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • کولیوند: سال گذشته 750 همایش ورزش همگانی در استان البرز برگزار شد

   نشست مشترک هیئتهای ورزشی استان البرز

   کولیوند: سال گذشته 750 همایش ورزش همگانی در استان البرز برگزار شد

   کولیوند: سال گذشته 750 همایش ورزش همگانی در استان البرز برگزار شد

   سرپرست معاونت توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان البرز در نشست مشترک هیئتهای ورزشی گفت: سال گذشته 750 همایش ورزش همگانی در استان البرز برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ سعید کولیوند سرپرست معاونت توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان البرز در نشست مشترک هیئتهای ورزشی با ارائه گزارشی از عملکرد این معاونت اظهار کرد: هیئتهای ورزشی استان البرز در سال 96 رشد صعودی قابل توجهی را نسبت به سالهای قبل در برگزاری مسابقات، میزبانی ها، همایش ها و ... داشتند.
   وی افزود: در بخش ورزش همگانی حدود 750 همایش، 940 مسابقه و جشنواره و 86 برنامه پیاده روی خانوادگی انجام گرفت که خود نشان از حجم بالای کار و فعالیت طی سال گذشته دارد.
   کولیوند ادامه داد: همچنین اولین دوره مسابقات کارکنان دولت در هفته تربیت بدنی برگزار شد که 975 ورزشکار در قالب 126 تیم در رشته های مختلف ورزشی به رقابت با یکدیگر پرداختند.
   وی توجه به ورزش بانوان را یکی از برنامه های مهم این معاونت دانست و گفت: طرح های ملی ورزش بانوان از جمله جشنواره بزرگ فرهنگی ورزشی زنان شاغل و غیر شاغل به نحو احسن در استان البرز برگزار شد.
   سرپرست معاونت توسعه امور ورزش به عملکرد موفق حوزه ورزش قهرمانی اشاره و عنوان کرد: در سال گذشته 370 ورزشکار از استان البرز به اردوی تیم ملی رشته های مختلف دعوت شدند که این مهم نشان می دهد البرز از لحاظ استعداد و قهرمان پروری جزو برترین استانهای کشور است.
   وی در پایان تصریح کرد: میزبانی از 125 رویداد و مسابقات مهم کشوری، بین المللی و آسیایی از دیگر عملکردهای موفق و دستاوردهایی بود که ورزش البرز در سال 96 با تلاش مجموعه ی اداره کل و هیئتهای ورزشی به آن دست یافت.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,545,747
تعداد بازدید امروز : 219
تعداد بازدید دیروز : 1,427
آخرین به روزرسانی : 1397/12/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.