جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان البرز در سال 97

   به ریاست استاندار برگزار شد

   اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان البرز در سال 97

   اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان البرز در سال 97

   اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان البرز در سال 97 به ریاست استاندار و باحضور جمعی از مسئولان استان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ این جلسه با حضور دکتر نجفی استاندار البرز، ترخانی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری، غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، شمیرانی معاون اداره کل ورزش و جوانان، مدیران کل استانداری، فرمانداران، مدیران کل دستگاههای اجرایی، رؤسای دانشگاهها، رؤسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانها و اعضای مجمع سازمانهای مردم نهاد البرز در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد.
   این جلسه با موضوع بررسی و تصویب برنامه های هفته جوان استان البرز و نقش و وظایف دستگاهها در این هفته انجام گرفت.
   همچنین در بخش دوم نشست، اجرای طرح پاکداشت طبیعت در اردیبهشت ماه و همزمان با روز زمین پاک بررسی و حاضرین به بیان دیدگاه ها، پیشنهادات و نظرات خود پرداختند.
   در این جلسه امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با تاکید بر لزوم پذیرش جوانان در عرصه های مختلف، خواستار توجه بیشتر به این قشر مهم و تاثیرگذار شد. (مشروح در ادامه اخبار سایت)
   قدرت الله شمیرانی معاون اداره کل نیز با تشریح برنامه های هفته جوان، کارآفرینی را مهمترین موضوع در انتخاب جوانان برتر امسال عنوان کرد. (مشروح در ادامه اخبار سایت)
   همچنین دکتر نجفی استاندار البرز با بیان این که "می بایست نظرات جوانان در موضوعات مختلف مورد توجه قرار گیرد" ، همزمانی هفته جوان به مناسبتهای گوناگون از جمله روز ملی خلیج فارس، روز معلم و ... را فرصتی مغتنم برا اجرای کارهای فرهنگی موثر ارزیابی کرد. (مشروح در ادامه اخبار سایت)
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,626,800
تعداد بازدید امروز : 353
تعداد بازدید دیروز : 1,201
آخرین به روزرسانی : 1398/01/05
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.