جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • غفرانی: توجه به جوانان موجب توسعه کشور می شود

   اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان البرز

   غفرانی: توجه به جوانان موجب توسعه کشور می شود

   غفرانی: توجه به جوانان موجب توسعه کشور می شود

   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان، توجه به جوانان را موجب توسعه کشور دانست.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان البرز در سال 97، با تاکید بر لزوم توجه به جوانان گفت: از دستگاههای اجرایی استان می خواهیم که جوانان را بپذیرند چرا که بدون تردید جوانان یکی از ارکان اصلی و اساسی جامعه محسوب می شوند.
   وی افزود: جوانان افرادی خلاق، پر انرژی و پیگیرند که می بایست این ظرفیت و پتانسیل در جهت درست شناسایی، هدایت، حمایت و پرورش داده شود.
   غفرانی ادامه داد: جوان دوست دارد در عرصه های مختلف حضور داشته و دیده شود که این مهم مسئولیت ما را در پذیرش و نگاه ویژه به این قشر اثرگذار چندین برابر می کند.
   وی به تاکیدات مقام معظم رهبری نسبت به موضوع جوانان اشاره و عنوان کرد: همواره در منویات و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و همچنین دیدگاههای ریاست محترم جمهور و دکتر سلطانی فر، جوانان از جایگاه و اعتبار ویژه ای برخوردار بوده و مورد توجه قرار گرفته اند.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با قدردانی از استاندار البرز گفت: خوشبختانه از زمان وردر دکتر نجفی به استان البرز هواره موضوعات مربوط به جوانان از تاکیدات و دغدغه های ایشان بوده که این مهم موجب تلاش بیشتر مسئولان استان در این عرصه خواهد شد.
   وی با بیان این که " توجه به جوانان موجب توسعه و رشد کشور می شود " تصریح کرد: اداره کل ورزش و جوانان استان البرز برای موفقیت در این حوزه نیاز به همکاری و تعامل تمامی دستگاههای استان دارد چرا که بحث جوانان موضوعی فرابخشی بوده و به همه ی ارگانها مروبط می شود.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,626,783
تعداد بازدید امروز : 336
تعداد بازدید دیروز : 1,201
آخرین به روزرسانی : 1398/01/05
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.