جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • شمیرانی: دستگاهها به وظایف ذاتی خود در برابر جوانان عمل کنند

   اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان البرز

   شمیرانی: دستگاهها به وظایف ذاتی خود در برابر جوانان عمل کنند

   شمیرانی: دستگاهها به وظایف ذاتی خود در برابر جوانان عمل کنند

   معاون اداره کل ورزش و جوانان استان البرز در اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان، از تمام دستگاهها خواست به وظایف ذاتی خود در برابر جوانان عمل کنند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ قدرت الله شمیرانی معاون اداره کل ورزش و جوانان استان البرز در اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در سال 97 ضمن تشریح برنامه های هفته جوان اظهار کرد: امسال نیز همچون سالهای گذشته جشنواره حضرت علی اکبر (ع) و تجلیل از جوانان برتر با مشارکت سایر نهادها و ادارات در سطح استان برگزار خواهد شد.
   وی افزود: امسال مهمترین مضوع در جشنواره تجلیل از جوانان استان البرز، بحث کارآفرینی است و با توجه به شعار سال سعی می کنیم این مهم را در جشنواره پر رنگ تر جلوه دهیم.
   شمیرانی تاکید کرد: انتظار داریم تمام دستگاهها به وظایف ذاتی خود در برابر جوانان عمل کنند، چرا که توسعه و تقویت این حوزه نیاز به همکاری و تعامل سایر دستگاههای استان دارد.
   وی در ادامه با اشاره به برنامه های دیگر هفته جوان گفت: برنامه ریزی برای دیدار جوانان با مفاخر استان، نشست های تخصصی جوانان، گلریزان برای آزادی زندانیان 14 الی 29 سال و اجرای طرح پیاده راه جوانان از دیگر برنامه های این اداره کل در هفته جوان خواهد بود.
   معاون اداره کل ورزش و جوانان استان البرز در توضیح پیاده راه جوانان عنوان کرد: این طرح، ابتکار و برنامه جدیدی از سوی وزارت ورزش و جوانان است که طی آن فضای مناسب جهت ارائه و عرضه تولیدات و خدمات جوانان فراهم شده و به نوعی کار و آموزش عملی برای اشتغال است.
   وی خاطر نشان کرد: برگزاری جشنواره نشاط و امید، اتوبوس مشاره رایگان، برگزاری کرسی های آزاد اندیش در دانشگاه ها، نامگذاری فتتاح پروژه ها و برنامه دستگاهها به مناسبت هفته جوان و ارائه تسهیلات و خدمات توسط دستگاهها به جوانان نیز از دیگر برنامه های این هفته است.
   شمیرانی در پایان تصریح کرد: طرح پاکداشت طبیعت امسال در مورخ 21 اردیبهشت ماه به مناسبت هفته جوان و روز زمین پاک در جاده چالوس کرج برگزار می شود.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,626,747
تعداد بازدید امروز : 300
تعداد بازدید دیروز : 1,201
آخرین به روزرسانی : 1398/01/05
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.