جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • از شرایط میزبانی تور جهانی جودو در البرز راضی هستیم

   رئیس فدراسیون جودو:

   از شرایط میزبانی تور جهانی جودو در البرز راضی هستیم

   از شرایط میزبانی تور جهانی جودو در البرز راضی هستیم

   رئیس فدراسیون جودو گفت: از شرایط میزبانی تور جهانی جودو در البرز راضی هستیم.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ محمد درخشان رئیس فدراسیون جودو در حاشیه برگزاری تور جهانی به میزبانی استان البرز گفت: تور آموزشی، تبلیغی از سوی اتحادیه جهانی جودو به‌ منظور آموزش، تبلیغ و مستندسازی از نقاط پررنگ در رشته جودو و کوراش وارد کشور شده است.
   وی افزود: ایران سومین کشور میزبان این تور است که این گروه اعزامی (گروه اعزامی IJF) وارد استان البرز شده است.
   درخشان با بیان توضیحاتی در خصوص افراد تشکیل ‌دهنده این گروه، عنوان کرد: این گروه شامل دو نفر ورزشکار قهرمان المپیک خانم جورس رامانه و آقای میکلس انگاری به مدیریت آقای نیکولاس مستر همراه دو فیلم‌بردار است.
   وی با اشاره به پخش این مستند در شبکه‌های جهانی، این فرصت را یک موقعیت بسیار مناسب برای استان البرز توصیف کرد و گفت: این فرصت خوبی است که در کنار برنامه تور جهانی، به معرفی و شناسایی قابلیت‌های استان البرز پرداخته شود.
   رئیس فدراسیون جودو با بیان اینکه این برنامه جنبه نمایش و تبلیغ برای جودو دارد، مخاطبین اصلی این برنامه را علاوه بر مربیان و داوران، جودوکاران رده‌های پایه و هنرجویان جدید و آنانی که می‌خواهند وارد جودو شوند مانند دانش آموزان عنوان و اضافه کرد: کارآموزشی برای آموزش نونهالان و جودوکاران رده‌های پایه و کارنمایشی هم برای این است که شما بتوانید جودوکاران زیادی را جذب کنید.
   وی اضافه کرد: از شرایط میزبانی تور جهانی جودو در البرز راضی هستیم و این استان نشان داده که توان میزبانی از رویدادهای مهم بین المللی را دارد.
   درخشان در پایان با قدردانی از اداره کل ورزش و جوانان، هیئت جودو و ورزشکاران استان البرز تصریح کرد: فیلم‌های تهیه ‌شده از این رویداد در گرند پری و گرند اسلم‌ها و شبکه‌های جهانی به نمایش گذاشته می‌شود.
   وی افزود: به غیر از استان البرز و در ادامه، این تور در استانهای اصفهان، تهران، فارس، مازندران، همدان، خراسان رضوی و خراسان شمالی نیز برگزار خواهد شد.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,685,046
تعداد بازدید امروز : 107
تعداد بازدید دیروز : 1,008
آخرین به روزرسانی : 1398/02/03
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.