جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • برگزاری تور جهانی جودو، سرآغاز میزبانی های مهم ورزش البرز در سال 97 است

   مدیرکل ورزش و جوانان البرز:

   برگزاری تور جهانی جودو، سرآغاز میزبانی های مهم ورزش البرز در سال 97 است

   برگزاری تور جهانی جودو، سرآغاز میزبانی های مهم ورزش البرز در سال 97 است

   امیر غفرانی برگزاری تور جهانی جودو در البرز را سرآغاز میزبانی های مهم ورزش این استان در سال 97 دانست.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در حاشیه برگزاری تور جهانی جودو به میزبانی استان البرز گفت: این تور یکی از مهم ترین برنامه های فدراسیون خصوصا در زمینه پرورش استعدادهای جودو و همچنین تبلیغات و معرفی بهتر این رشته است که میزبانی آن به استان البرز واگذار شد.
   وی افزود: تجربه ی خوب استان البرز طی سال گذشته از رویدادهای مهم کشوری، بین المللی و آسیایی باعث شد تا فدراسیون جودو نیز به این استان اطمینان کرده و میزبانی این رویداد را به البرز محول کند.
   غفرانی جودو البرز را رو به رشد ارزیابی و اظهار کرد: استعدادیابی در این رشته ی مهم و المپیکی از مهم ترین برنامه های هیئت استان البرز است که خوشبختانه با برنامه ریزی مناسب در مسیر صحیحی قرار گرفته و انتظار داریم شاهد توسعه روز افزون این رشته در البرز باشیم.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز خاطرنشان کرد: بارها به این مسئله تاکید کرده ام که قبول میزبانی و برگزاری رویدادهای مهم ورزشی در البرز موجب توسعه ی استان شده و بر روند رو به رشد تمام رشته های ورزشی اثر مثبت خواهد گذاشت.
   وی تصریح کرد: ورزش استان البرز همچون سال گذشته این آمادگی و پتانسیل را دارد که از مسابقات و رقابتهای بزرگ و مهم کشوری، بین المللی و آسیایی میزبانی شایسته داشته باشد.
   غفرانی اضافه کرد: در همین راستا اوایل اردیبهشت ماه مسابقات تکواندو بین المللی جام فجر، رقابتهای تکواندو جام باشگاههای آسیا و مسابقات آسیایی قایقرانی و بدمینتون به میزبانی استان البرز برگزار خواهد شد.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,685,048
تعداد بازدید امروز : 109
تعداد بازدید دیروز : 1,008
آخرین به روزرسانی : 1398/02/03
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.