جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • غفرانی: همکاری ورزش و صنعت، می تواند موجب رونق بیشتر و توسعه ی هر دو بخش شود

   استقبال شرکتهای بخش خصوصی صنعت و تولید از همکاری با ورزش و جوانان البرز

   غفرانی: همکاری ورزش و صنعت، می تواند موجب رونق بیشتر و توسعه ی هر دو بخش شود

   غفرانی: همکاری ورزش و صنعت، می تواند موجب رونق بیشتر و توسعه ی هر دو بخش شود

   امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در نشست مدیران شرکتهای بخش خصوصی صنعت وتولید گفت: همکاری ورزش و صنعت، می تواند موجب رونق بیشتر و توسعه ی هر دو بخش شود.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جواتنان استان البرز؛ نشست مدیران شرکتهای بخش خصوصی صنعت وتولید با مسئولین اداره کل ورزش و جوانان استان البرز روز گذشته با حضور امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، شمیرانی معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل، کولیوند سرپرست معاونت توسعه ورزش، نماینده اداره کل دارایی، معاون امور مالیاتی استان، عزیزی سرپرست اداره ورزش و جوانان فردیس، کلهر رئیس اداره ورزش و جوانان شرق کرج و جمعی از مدیران شرکتهای بخش خصوصی صنعت و تولید استان البرز در سالن اجتماعات پایگاه ورزش قهرمانی استان برگزار شد.
   در این نشست امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با اشاره به ظرفیت بخش صنعت استان گفت: وجود بخش ها و واحدهای بزرگ صنعتی کشور در البرز، یک فرصت استثنایی برای توسعه ی استان در همه ی بخش ها است.
   وی ادامه داد: این همکاری می توان در دو بخش اسپانسری و تبلیغات و بخش ایجاد زیرساختها و اماکن ورزشی و تیم داری بخش خصوصی محقق شود.
   غفرانی با اشاره به ماده 7 احکام مالیاتی قانوم برنامه پنجساله ششم توسعه کشور اظهار کرد: بر اساس این ماده، وجوه هزینه هایی که توسط اشخاص حقیقی با حقوقی به منظور احداث، تکمیل و تجهیز فضاها، اماکن و توسعه ورزش همگانی و یا به عنوان کمک به ورزش و جوانان پرداخت می شود، به عنوان هزینه هایهزینه های قابل قبول مالیاتی تلقی می گردد.
   وی اضافه کرد: با توجه به این ماده از قانون، بخش تولید و صنعت می تواند در ورزش سرمایه گذاری کرده و از مالیات معاف شود.
   مدیرکل ورزش و جوانان با اشاره به وجود 157 هزار ورزشکار سازمان یافته، 170 سازمان مردم نهاد و 48 هیئت ورزشی در البرز ، عنوان کرد: ظرفیت بالقوه و پتانسیل ورزش در البرز، می تواند به تقویت بخش صنعت استان کمک شایانی کند.
   وی با بیان این که " همکاری ورزش و صنعت، می تواند موجب رونق بیشتر و توسعه ی هر دو بخش شود" تاکید کرد: از حضور بخش خصوصی در ورزش حمایت می کنیم.
   غفرانی همه ی جامعه از جمله بخش صنعت را دارای احساس مسئولیت و وظیفه نسبت به جوانان و ورزشکاران دانست و گفت: هر چه به ورزش جوانان بیشتر توجه شود، به همان اندازه از آسیب های اجتماعی کاسته خواهد شد.
   وی حوزه ورزش را موضوعی فراگیر و فرادستگاهی ارزیابی کرد که به همه ی بخش های جامعه مربوط می شود و افزود: برنامه ریزی و زمینه ها برای حضور بخش های صنعتی در ورزش بصورتی که هر دو طرف بهره مند گردند، فراهم می شود.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با بیان این که "با توجه به استقبال و علاقمندی مردم به ورزش، فضاهای ورزشی مکان مناسبی برای تبلیغ و معرفی محصولات شرکتها و صنعت هستند" تصریح کرد: جامعه ی ورزش و جوانان استان البرز حامی کالای ایرانی و تولیدات شرکتها و کارخانجات داخلی است.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,545,748
تعداد بازدید امروز : 220
تعداد بازدید دیروز : 1,427
آخرین به روزرسانی : 1397/12/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.