جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مدال طلای اینچئون را در جاکارتا تکرار می کنم

   امیر جعفری ملی پوش البرزی وزنه برداری جانبازان و معلولین:

   مدال طلای اینچئون را در جاکارتا تکرار می کنم

   مدال طلای اینچئون را در جاکارتا تکرار می کنم

   ملی پوش البرزی وزنه برداری جانبازان و معلولین ابراز امیدواری کرد مدال طلای بازیهای پاراآسیایی اینچئون را در جاکارتا تکرار کند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ امیر جعفری ملی پوش البرزی وزنه برداری جانبازان و معلولین اعزامی به مسابقات پاراآسیایی 2018 جاکارتا در گفتگو با پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان البرز انگیزه خود برای کسب مقام قهرمانی ان مسابقات را بالا توصیف کرد.
   جعفری با بیان این که ایران جزو دو کشور قدرتمند آسیا در وزنه برداری جانبازان و معلولین می باشند، عنوان کرد: چین، تایلند، عراق و ویتنام از رقبای صاحب نام تیم ملی کشورمان در این مسابقات هستند.
   وی عنوان کرد: 4 سال پیش و در بازیهای پاراآسیایی اینچئون به عنوان قهرمانی دست یافتم و این بار نیز تمام تلاشم را به کار خواهم بست تا با تکرار موفقیت قبل، مدال طلای جاکارتا را نیز از آن خود کنم.
   پوش البرزی وزنه برداری جانبازان و معلولین تصریح کرد: جانبازان و معلولین انگیزه و توان بالایی برای فعالیت و درخشش در ورزش دارند که امیدواریم مسئولان نیز بیشتر این ورزشکاران را مورد توجه قرار داده و از قهرمانان این رشته حمایت مالی داشته باشند.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,802,478
تعداد بازدید امروز : 52
تعداد بازدید دیروز : 1,594
آخرین به روزرسانی : 1398/04/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.