جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • استعدادیابی ورزشی، از مهمترین برنامه ها و اهداف اداره کل ورزش و جوانان البرز است / تمامی مسئولان فدراسیون فوتبال از میزبانی البرز رضایت خاطر دارند

   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز:

   استعدادیابی ورزشی، از مهمترین برنامه ها و اهداف اداره کل ورزش و جوانان البرز است / تمامی مسئولان فدراسیون فوتبال از میزبانی البرز رضایت خاطر دارند

   استعدادیابی ورزشی، از مهمترین برنامه ها و اهداف اداره کل ورزش و جوانان البرز است / تمامی مسئولان فدراسیون فوتبال از میزبانی البرز رضایت خاطر دارند

   امیر غفرانی با بیان این که " استعدادیابی ورزشی، از مهمترین برنامه ها و اهداف اداره کل ورزش و جوانان البرز است " گفت: تمامی مسئولان فدراسیون فوتبال از میزبانی البرز رضایت خاطر دارند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز صبح امروز در حاشیه مراسم افتتاحیه فستیوال ملی فوتبال پایه پسران به میزبانی شهرستان ساوجبلاغ البرز، در گفتگو با پایگاه خبری اداره کل ضمن خوشامدگویی به استانهای شرکت کننده اظهار کرد: استان البرز سال گذشته مسابقات مهم مقدماتی نوجوانان آسیا را میزبانی کرد که طی آن عیار و توان بالای البرز برای میزبانی از رویدادهای بزرگ به جامعه فوتبال کشور معرفی و ثابت شد.
   وی ادامه داد: در همین راستا امسال نیز فدراسیون فوتبال فستیوال ملی فوتبال پایه پسران و دختران که یکی از مهمترین برنامه های فدراسیون بویژه در جهت استعدادیابی و آینده سازی برای آینده فوتبال کشور است را به ما واگذار کرد.
   غفرانی با بیان این که " استعدادیابی ورزشی، از مهمترین برنامه ها و اهداف اداره کل ورزش و جوانان البرز است " گفت: اداره کل ورزش و جوانان همواره اثبات کرده که میزبانی شایسته برای ورزش کشور در تمامی رشته ها است و به صورت ویژه از برنامه های استعدادیابی و توسعه ورزش پایه حمایت می کند.
   وی با اشاره به برنامه های البرز برای میزبانی از این رویداد، ادامه داد: خوشبختانه تمامی تیم ها و همچنین مسئولان فدراسیون فوتبال از میزبانی البرز رضایت خاطر دارند.
   مدیرکل ورزش و جوانان البرز تصریح کرد: فستیوال دختران طی روزهای اخیر برگزار شد و فستیوال پسران نیز امروز آغاز و تا فردا در اردوگاه ایثار شهرستان ساوجبلاغ پایان می یابد.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,686,449
تعداد بازدید امروز : 683
تعداد بازدید دیروز : 827
آخرین به روزرسانی : 1398/02/03
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.