جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • نفرات راه یافته به نیمه نهایی مشخص شدند

   مسابقات تنیس زیر 16 و 18 سال قهرمانی کشور در البرز

   نفرات راه یافته به نیمه نهایی مشخص شدند

   نفرات راه یافته به نیمه نهایی مشخص شدند

   مسابقات تنیس زیر 16 و 18 سال قهرمانی کشور در البرز پیگیری و نفرات راه یافته مرحله به نیمه نهایی مشخص شدند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز و به نقل از روابط عمومی هیئت تنیس استان؛ مسابقات تنیس قهرمان کشوری زیر ۱۶ و ۱۸ سال پسران به میزبانی هیئت تنیس استان البرز روز سه شنبه 20 شهریورماه در مجموعه بین المللی تنیس جهانشهر پیگیری شد و چهار نفر برتر انفرادی زیر ۱۶ و ۱۸ سال و چهار تیم دونفره نیز مشخص شدند.
   در رده سنی زیر ۱۶ سال انفردای سید محمد ایمان حسینی از البرز با شکست ونداد غیبی از کرمان ، علی یزدانی از اصفهان با شکست ارکین توتونچی از تهران ، علی رضا بهزاد پور از تهران با شکست مهدی بهبودی از بوشهر و امید اصغری از آذربایجان غربی با شکست سهیل زندی فر از قم به مرحله نیمه نهایی رسیدند.
   در رده سنی زیر ۱۸ سال انفرادی محمد علی ممقانی نیا از البرز با شکست حمید رضا محمدی از ایلام ، محمد خوش خلق از تهران با شکست عرفان لیاقتمند از البرز ، مهرشاد قفقازی از اصفهان با شکست محمد عرفان درویش نوری از تهران و امیر محمد کچبی با شکست آریا حیدری از فارس به مرحله نیمه نهایی این مسابقات راه یافتند.
   در بخش دو نفره زیر ۱۸ سال تیم های تهران ، توابع تهران ، مازندران و اصفهان به مرحله نیمه نهایی رسیدند و در رده سنی زیر ۱۶ سال تیم های اصفهان ، آذربایجان غربی، توابع تهران و تهران به این مرحله راه یافتند.
   سرداور این مسابقات محسن خداپرست می باشد.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,802,563
تعداد بازدید امروز : 137
تعداد بازدید دیروز : 1,594
آخرین به روزرسانی : 1398/04/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.