جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • برگزاری دوره های مقدماتی، مربیگری و داوری وزنه برداری در البرز

   برگزاری دوره های مقدماتی، مربیگری و داوری وزنه برداری در البرز

   برگزاری دوره های مقدماتی، مربیگری و داوری وزنه برداری در البرز

   هیئت وزنه برداری استان البرز اقدام به برگزاری دوره های مقدماتی، مربیگری و داوری کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز و به نقل از روابط عمومی هیئت وزنه برداری استان؛ منوچهر رضاخانی رئیس هیئت وزنه برداری البرز با اعلام خبر فوق اظهار کرد: جهت توسعه ورزش و تأمین نیروی انسانی مورد نیاز متخصص وزنه برداری، اقدام به برنامه ریزی جهت برگزاری دوره های مقدماتی (برای بانوان)، دوره مربیگری و داوری وزنه برداری بصورت کشوری و به میزبانی استان البرز (در مرکز پایگاه قهرمانی و استعدادیابی) نمودیم.
   وی افزود: دوره تئوری مربیگری درجه سه با حضور ۳۴ نفر، دوره مقدماتی مربیگری بانوان، ۱۲نفر و مربیگری درجه سه بانوان و آقایان با حضور ۱۰ نفر از آقایان و ۱۸ نفر از بانوان از سراسر کشور، به میزبانی البرز (مرکز پایگاه قهرمانی و استعدادیابی) در حال برگزاری است.
   رئیس هیأت وزنه برداری استان البرز ادامه داد: ین دوره بصورت ۱۲۰ ساعت که شامل ۶۰ ساعت، تئوری تخصصی وزنه برداری و ۶۰ ساعت، عملی (آموزش تکنیک ها و کلاس داری) با تدریس دکتر حمید محمدی در محل پایگاه قهرمانی شریعتی کرج در حال انجام می باشد.
   در ادامه لیلا ازمشا نایب رئیس هیئت وزنه برداری استان البرز نیز گفت: دوره عملی آقایان در سالن شهید مطهری و عملی بانوان در سالن پایگاه قهرمانی در حال برگزاری است و دوره های تئوری نیز در سالن همایش آن مرکز برگزار می شود.
   ازمشا افزود: دوره مقدماتی در روزهای هجدهم و نوزدهم ماه جاری (شهریور ۱۳۹۷) برگزار شد و دوره مربیگری نیز از نوزدهم ماه جاری، آغاز و تا بیست و دوم همین ماه ادمه خواهد داشت.
   وی گفت: دوره داوری درجه سوم نیز طی روزهای بیست و دوم تا بیست و چهارم همین ماه برگزار خواهد شد.
   ازمشا اظهار کرد: این دوره ها با همکاری فدراسیون وزنه برداری و اداره کل ورزش و جوانان استان البرز و با حضور نمایندگان و مسئولین آموزشی فدراسیون وزنه برداری و اداره کل ورزش و جوانان البرز در حال برگزاری است.
   وی افزود: اکثر شرکت کنندگان در این دوره ها دارای تحصیلات عالی و آکادمیک ورزش هستتد.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,802,479
تعداد بازدید امروز : 53
تعداد بازدید دیروز : 1,594
آخرین به روزرسانی : 1398/04/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.