جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • شعبانی بهار: توسعه و موفقیت های ورزش البرز می تواند در همه ی ابعاد الگویی برای سایر استانها شود

   مجمع سالیانه هیئت تیراندازی باکمان استان البرز

   شعبانی بهار: توسعه و موفقیت های ورزش البرز می تواند در همه ی ابعاد الگویی برای سایر استانها شود

   شعبانی بهار: توسعه و موفقیت های ورزش البرز می تواند در همه ی ابعاد الگویی برای سایر استانها شود

   رئیس فدراسیون تیراندازی باکمان در مجمع سالیانه هیئت البرز، توسعه و موفقیت های ورزش این استان را الگویی مناسب در همه ی ابعاد برای سایر استانها دانست.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ غلامرضا شعبانی بهار رئیس فدراسیون تیراندازی باکمان با حضور در مجمع سالیانه هیئت تیراندازی باکمان استان البرز که صبح امروز در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان با قدردانی از تلاش های صورت گرفته در اداره کل خصوصا توسط مدیرکل ورزش و جوانان البرز اظهار کرد: هر روز شاهد این هستیم که در سایه تلاش ها و موفقیت های ورزش البرز، به داشته های ورزشی این استان افزوده می شود.
   وی ادامه داد: صعود اداره کل ورزش و جوانان البرز از تیپ 2 به تیپ 1 ادارات کل استانی و همچنین قرار گرفتن هیئت تیراندازی باکمان البرز در جایگاه سوم هیئتهای استانی کشور، نشان از همگرایی و موفقیت ورزش البرز دارد.
   شعبانی بهار با بیان این که " البرز استان خوبی برای توسعه رشته ی تیرانداز است " گفت: توسعه و موفقیت های ورزش البرز می تواند در همه ی ابعاد الگویی برای سایر استانها شود.
   وی اضافه کرد: بسیاری از استانها هستند که از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری از البرز جلوتر هستند اما نتوانسته اند موفقیت های ورزش البرز را کسب کنند.
   رئیس فدراسیون تیراندازی باکمان با بیان این که " البرز ورزش کاران خوبی را به تیم ملی تزریق می کند " بیان کرد: قطعا آینده ی تیراندازی باکمان البرز بسیار درخشان تر خواهد بود.
   وی با اشاره به اهمیت وجود باشگاههای تیراندازی باکمان در البرز تاکید کرد: باشگاهها ارکان توسعه ورزش هستند و از این رو هیئت استان می بایست توجه ویژه ای به این مهم داشته باشد.
   شعبانی بهار به لزوم همکاری با سایر دستگاهها بویژه آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: تیراندازی باکمان برای توسعه حتما نیاز به همکاری و تعامل با سایر دستگاهها از جمله آموزش و پرورش دارد.
   وی با بیان این که "حیات فدراسیون بستگی به حیات هیئتها دارد" تصریح کرد: در صدد هستیم تا هیئتهای استانی را در حد توان تجهیز کنیم.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,717,673
تعداد بازدید امروز : 106
تعداد بازدید دیروز : 950
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.