جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • غفرانی: اراده ی هیئتهای ورزشی البرز فراتر از امکانات استان است

   مجمع سالیانه هیئت تیراندازی باکمان استان البرز

   غفرانی: اراده ی هیئتهای ورزشی البرز فراتر از امکانات استان است

   غفرانی: اراده ی هیئتهای ورزشی البرز فراتر از امکانات استان است

   مدیرکل ورزش و جوانان البرز در مجمع سالیانه هیئت تیراندازی باکمان گفت: اراده ی هیئتهای ورزشی البرز فراتر از امکانات استان است.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در مجمع سالیانه هیئت تیراندازی باکمان که صبح امروز در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد، اظهار کرد: خوشبختانه طی 16 ماه گذشته که رئیس هیئت مشخص شده، تیراندازی باکمان البرز موفقیت های خوبی را بدست آورده است.
   وی افزود: سازمان یافتگی لیگ های استان، استعدادیابی و معرفی ملی پوشان توانمند به تیم های ملی باعث شد تا هیئت تیراندازی باکمان البرز با رشد و صعود چشمگیری در جایگاه سوم کشور قرار گیرد.
   غفرانی با تاکید بر لزوم استفاده از امکانات سایر دستگاهها گفت: استفاده از ظرفیت سایر ارگانها و همچنین بخش خصوصی می تواند اثرات بسزایی در توسعه تیراندازی باکمان استان داشته باشد.
   وی با بیان این که " اراده ی هیئتهای ورزشی البرز فراتر از امکانات استان است " عنوان کرد: نتایجی که هیئتهای ورزشی استان البرز از جمله تیراندازی باکمان علیرغم کمبودهای زیر ساختی در میادین مختلف کسب کرده اند، فراتر از انتظار و امکانات است.
   مدیرکل ورزش و جوانان البرز اضافه کرد: از فدراسیون می خواهیم که با توجه به شرایط موجود استان البرز را ویژه تر ببیند.
   وی با شاره به ظرفیت نیروی انسانی در البرز گفت: در استان البرز از لحاظ سرانه ورزشی مشکلات فراوانی وجود دارد، اما خوشبختانه در زمینه نیروی انسانی متخصص، متعهد و توانمند جزو استانهای برتر کشور هستیم.
   غفرانی تصریح کرد: تیراندازی باکمان از جمله رشته های پر مدالی است که اداره کل ورزش و جوانان توجه ویژه ای برای آن قائل بوده و از آن حمایت می کند.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,717,652
تعداد بازدید امروز : 85
تعداد بازدید دیروز : 950
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.