جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • تجلیل استاندار البرز از مدیرکل ورزش و جوانان

   جهت کسب رتبه برتر شاخص های عمومی ارزیابی عملکرد در بین دستگاه های اجرایی البرز

   تجلیل استاندار البرز از مدیرکل ورزش و جوانان

   تجلیل استاندار البرز از مدیرکل ورزش و جوانان

   اداره کل ورزش و جوانان استان البرز در شاخص های عمومی ارزیابی عملکرد سال 1396 به عنوان برتر دست یافت و امیر غفرانی تجلیل شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ جشنواره شهید رجایی استان البرز صبح امروز باحضور دکتر نجفی استاندار البرز و دیگر مسئولان استانی برگزار شد.
   در این مراسم دستگاههای اجرایی برتر استان البرز در سال 96 مورد تجلیل قرار گرفتند که اداره کل ورزش و جوانان در این میان به عنوان دستگاه برتر معرفی و امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان البرز با اهدای تندیس و لوح مورد تقدیر قرار گرفت.
   در این تقدیرنامه آمده است:
   جناب آقای غفرانی
   با سلام و احترام؛
   تلاش ارزشمند جنابعالی و همکاران محترمتان در اداره کل ورزش و جوانان موجب شده است در میان دستگاه های اجرایی استان از طرف ستاد جشنواره شهید رجایی به عنوان دستگاه برتر در شاخص های عمومی در ارزیابی عملکرد سال 1396 شناخته و معرفی شوید. این موفقیت را به جنابعالی و تمام کارمندان شریف آن دستگاه تبریک می گویم.
   امیدوارم با استمرار تلاش و تکاپو ویژه در سال حمایت از کالای ایرانی با عزم ملی و مدیریت جهادی، موجب ارتقای کارآمدی دولت و تدبیر و امید، توسعه استان، رضایت مردم، ایجاد آرامش و دمیدن نسیم امید در مسیر ارتقای نظام جمهوری اسلامی ایران شوید. توفیق و سلامتی شما را از درگاه ایزدمنان مسئلت دارم.
   محمد علی نجفی
   استاندار البرز
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,717,641
تعداد بازدید امروز : 74
تعداد بازدید دیروز : 950
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.