جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • البرز مسئولیت مهمی را در مسابقات اسلالوم جوانان و زیر ٢٣ سال آسیا برعهده داشت / لزوم استاندارسازی فنی میزبانی ها

   دکتر داورزنی در بازدید از مسابقات قایقرانی اسلالوم جوانان و زیر 23 سال آسیا در کرج:

   البرز مسئولیت مهمی را در مسابقات اسلالوم جوانان و زیر ٢٣ سال آسیا برعهده داشت / لزوم استاندارسازی فنی میزبانی ها

   البرز مسئولیت مهمی را در مسابقات اسلالوم جوانان و زیر ٢٣ سال آسیا برعهده داشت / لزوم استاندارسازی فنی میزبانی ها

   معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان با بیان این که " البرز مسئولیت مهمی را در مسابقات اسلالوم جوانان و زیر ٢٣ سال آسیا برعهده داشت " بر لزوم استاندارسازی فنی میزبانی ها تاکید کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ محمدرضا داورزنی معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در حاشیه مسابقات قایقرانی اسلالوم جوانان و زیر 23 سال آسیا که در رودخانه کرج برگزار شد، با اشاره به ظرفیت‌های طبیعی ایران برای رشته قایقرانی گفت: در گذشته تمام سرمایه‌گذاری ما در قایقرانی بر روی دریاچه آزادی بود اما اکنون با توجه به اینکه در استان‌های مختلف مثل کردستان، آذربایجان شرقی و غربی، سواحل دریای خزر و خلیج فارس و البرز امکانات فراهم است، می‌توانیم زیرساخت‌های این رشته را در کشور توسعه دهیم.
   داورزنی از تمایل کشورهای مختلف برای استفاده از پتانسیل ایران در رشته قایقرانی گفت و تصریح کرد: این تمایل با توجه به چهارفصل بودن ایران هم در فصل زمستان و هم در فصل تابستان وجود دارد، فقط لازم است برای به نتیجه رسیدن آن قدری فضای میزبانی را استانداردتر کنیم.
   معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: امکانات طبیعی ما برای قایقرانی به ویژه رشته اسلالوم بسیار خوب است و لازم است برای میزبانی‌های بین‌المللی محیط و فضای فنی را بهبود ببخشیم.
   وی در خصوص میزبانی البرز از مسابقات اسلالوم آسیا خاطرنشان کرد: برای این میزبانی تلاش مشترک زیادی از طرف فدراسیون و ورزش و جوانان البرز انجام شده که جا دارد از آنها بخاطر میزبانی رضایت بخشی که داشتند تشکر کنیم؛ امیدواریم در آینده و با فراهم‌سازی امکانات بتوانیم این مسابقات را در سطح بزرگسالان آسیا و حتی جهان برگزار کنیم.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,847,208
تعداد بازدید امروز : 609
تعداد بازدید دیروز : 1,526
آخرین به روزرسانی : 1398/05/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.