جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
    • مسابقات قایقرانی اسلالوم جوانان و زیر 23 سال آسیا پس از 3 روز رقابت در کرج پایان یافت

      با برگزاری مراسم اختتامیه و اهدای جوایز برترین های بخش انفرادی

      مسابقات قایقرانی اسلالوم جوانان و زیر 23 سال آسیا پس از 3 روز رقابت در کرج پایان یافت

      مسابقات قایقرانی اسلالوم جوانان و زیر 23 سال آسیا پس از 3 روز رقابت در کرج پایان یافت

      مسابقات قایقرانی اسلالوم جوانان و زیر 23 سال آسیا پس از 3 روز رقابت با برگزاری مراسم اختتامیه و اهدای جوایز برترین های بخش انفرادی در کرج پایان یافت.

      به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ مراسم اختتامیه و اهدای جوایز برترین های بخش انفرادی مسابقات قایقرانی اسلالوم جوانان و زیر 23 سال آسیا عصر امروز باحضور دکتر نجفی استاندار البرز، گواری سرپرست فدراسیون قایقرانی، امینی رئیس اسبق فدراسیونریال دنیامالی عضو فدراسیون جهانی قایقرانی، شفقی معاون استاندار و فرماندار ویژه کرج، اسماعیلی فرد مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری، غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، شمیرانی و کولیوند معاونین اداره کل ورزش و جوانان البرز، کمالی بخشدار آسارا، کلهر رئیس اداره ورزش و جوانان شرق کرج، محبی رئیس اداره ورزش و جوانان غرب کرج و خلج سرپرست ورزش و جوانان بخش آسارا در رودخانه کرج محل برگزاری مسابقات انجام گرفت.
      طی این مراسم و پس از 3 روز رقابت، نفرات برتر بخش تیمی مسابقات به شرح ذیل مشخص و تجلیل شدند:
      کانو آقایان (زیر ۲۳ سال)
      اول: الکساندر کولیکوو "قزاقستان"
      دوم: یوت هاکان چای دت "تایلند"
      سوم: چین هان لیو "چین تایپه"
      کایاک بانوان (زیر ۲۳ سال)
      اول: آت چارا پورن دوآن گلاوا "تایلند"
      دوم: ملیکا سماکی "ایران"
      سوم: آرتی پاندی "هند"
      کانو بانوان (زیر ۲۳ سال)
      اول: آت چارا پورن دوآن گلاو "تایلند"
      دوم: یاسمن رضاسلطانی "ایران"
      سوم: آرتی پاندی "هند"
      کایاک آقایان (زیر ۲۳ سال)
      اول: شائو سان وو "چین تایپه"
      دوم: مارتین استانوسکی "قزاقستان"
      سوم: دی جانی بک ت میر کالیو "ازبکستان"
      کانو آقایان (جوانان)
      اول: عادیل آمانبایو "قزاقستان"
      دوم: چون لاسیت "فوت راسکا"
      سوم: امیر رضانژاد "ایران"
      کایاک بانوان (جوانان)
      اول: کامیلا سافینا "قزاقستان"
      دوم: جاروان نیامتانگ "تایلند"
      سوم: ژین شین لین "چین تایپه"
      کایاک آقایان (جوانان)
      اول: یوآن تانگ هونگ "چین تایپه"
      دوم: پای تاس گام سان گا "تایلند"
      سوم: ماهان ادریسی "ایران"
      کانو بانوان (جوانان)
      اول: یوهان چونگ "چین تایپه"
      دوم: کامیلا یافینا "قزاقستان"
      سوم: جاهانوی شیرواستاوا "هند"
      شایان ذکر است تیم ملی ایران نیز بر سکوی قهرمانی کانو بانوان در رده سنی جوانان ایستاد و تجلیل شد.
      اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,329,252
تعداد بازدید امروز : 87
تعداد بازدید دیروز : 1,934
آخرین به روزرسانی : 1397/08/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.