جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • میزبانی رضایت بخشی از مسابقات قایقرانی اسلالوم جوانان و زیر 23 سال آسیا داشتیم

   معاون توسعه امور ورزش اداره کل:

   میزبانی رضایت بخشی از مسابقات قایقرانی اسلالوم جوانان و زیر 23 سال آسیا داشتیم

   میزبانی رضایت بخشی از مسابقات قایقرانی اسلالوم جوانان و زیر 23 سال آسیا داشتیم

   سعید کولیوند میزبانی استان البرز از مسابقات قایقرانی اسلالوم جوانان و زیر 23 سال آسیا را رضایت بخش ارزیابی کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ سعید کولیوند معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان البرز در حاشیه مسابقات قایقرانی اسلالوم جوانان و زیر 23 سال آسیا گفت: میزبانی از رویدادهای مهم و بزرگ کشوری و بین المللی همواره در دستور کار اداره کل ورزش و جوانان البرز بوده چرا که این امر موجب توسعه ورزش استان می شود.
   وی ادامه داد: در این دوره از رقابتهای آسیایی نیز استان البرز خوشبختانه همچون همیشه توانست میزبانی بسیار ایده آل و رضایت بخشی را از این رقابتها داشته باشد.
   کولیوند از حضور مجموعا٧٠ ورزشکار در این رقابتها خبر داد و گفت: در این مسابقات هشت کشور به رقابت با یکدیگر پرداختند که درنهایت طبق قضاوت ٣٠ تن از داوران، در نتیجه ی مسابقات انفرادی، دو مدال برنز در کایاک و کانو جوانان ( آقایان) و دو مدال نقره در بخش های کایاک و کانو زیر ٢٣ سال ( بانوان) از آنِ ورزشکاران کشورمان شد.
   وی افزود: همچنین در مسابقات تیمی، ورزشکاران جوان کشورمان در بخش های کانو آقایان و کایاک بانوان دو مدال طلا، کایاک جوانان آقایان و کانو زیر ٢٣ سال بانوان، دو مدال نقره و در بخش کایاک جوانان، بانوان موفق به کسب مقام سومی و مدال برنز شدند.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,847,242
تعداد بازدید امروز : 643
تعداد بازدید دیروز : 1,526
آخرین به روزرسانی : 1398/05/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.