جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • غفرانی: ارزش و اعتبار ورزش به رعایت اخلاق و احترام به پیشکسوتان است

   مجمع انتخاباتی هیئت بوکس استان البرز

   غفرانی: ارزش و اعتبار ورزش به رعایت اخلاق و احترام به پیشکسوتان است

   غفرانی: ارزش و اعتبار ورزش به رعایت اخلاق و احترام به پیشکسوتان است

   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در مجمع انتخاباتی هیئت بوکس، ارزش و اعتبار ورزش را به رعایت اخلاق و احترام به پیشکسوتان دانست.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در مجمع انتخاباتی هیئت بوکس استان اظهار کرد: از روند برگزاری مجمع و این که هیئت دارای ثبات می شود بسیار رضایتمندیم و در این راه کنار رئیس منتخب بوکس استان خواهیم بود.
   وی به اهمیت رعایت مسائل اخلاقی در ورزش اشاره کرد و گفت: ارزش و اعتبار ورزش به رعایت اخلاق و احترام به پیشکسوتان است.
   غفرانی ادامه داد: حقیقتا قبول مسئولیت هیئت، ظیفه سنگین و مهمی است که برای اجرای صحیح آن نیاز است تا تمامی اعضای مجمع و دلسوزان این رشته، کمک حال رئیس منتخب باشند.
   وی افزود: انتظارات از بوکس البرز بسیار بالا است و با توجه به پتانسل ورزش استان توقع داریم هیئت فعالیت های گسترده و بیشتری را در تمامی زمینه ها انجام دهد.
   مدیرکل ورزش و جوانان البرز تاکید کرد: توجه به مقوله ی آموزش و ارتقای سطح فنی مربیان و داوران از مواردی است که هیئت بوکس استان البرز می بایست نسبت به آن اهتمام ویژه ای داشته باشد.
   وی تصریح کرد: امیدواریم با این همدلی و فضای صمیمی که در بین جامعه بوکس استان شاهد هستیم، روز به روز پیشرفت و توسعه این رشته در استان فزونی یابد.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,847,253
تعداد بازدید امروز : 654
تعداد بازدید دیروز : 1,526
آخرین به روزرسانی : 1398/05/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.