جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • اسکندری: در صورت میزبانی ایران از مسابقات جهانی و یا آسیایی در سال آینده، این رقابتها به استان البرز واگذار خواهد شد

   مجمع سالیانه هیئت بولینگ، بیلیارد و بولس استان البرز

   اسکندری: در صورت میزبانی ایران از مسابقات جهانی و یا آسیایی در سال آینده، این رقابتها به استان البرز واگذار خواهد شد

   اسکندری: در صورت میزبانی ایران از مسابقات جهانی و یا آسیایی در سال آینده، این رقابتها به استان البرز واگذار خواهد شد

   رئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس از واگذاری مسابقات جهانی و یا آسیایی در سال آینده به استان البرز، در صورت میزبانی ایران از این رقابتها خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ هاشم اسکندری رئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس باحضور در مجمع سالیانه هیئت بولینگ، بیلیارد و بولس استان البرز که عصر امروز در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد، اظهار کرد: هیئت استان البرز از موفق ترین هیئتهای استانی بوده و جایگاه ممتازی در بولینگ، بیلیارد و بولس کشور دارد.
   وی با اشاره به موفقیت های اخیر این رشته ورزشی افزود: انتخاب شدن طی 2 دوره به عنوان فدراسیون برتر آسیا و 3 دوره میزبانی از مسابقات قهرمانی قاره از جمله موفقیت های درخشان فدراسیون است که تمامی هیئتهای استانی و ورزشکاران ما در کسب این دستاوردها سهیم هستند.
   اسکندری ادامه داد: یقین داریم استان البرز با حمایت های اداره کل ورزش و جوانان استان، برنامه ریزی هیئت و وجود قهرمانانی همچون امیر سرخوش، ااتفاقات بزرگی را در آینده برای جامعه بولینگ، بیلیارد و بولس رقم بزند.
   وی پتانسیل ورزش البرز را بالا ارزیابی کرد و ادامه داد: در صورت میزبانی ایران از مسابقات جهانی و یا آسیایی در سال آینده، این رقابتها به استان البرز واگذار خواهد شد.
   رئیس فدراسیون با بیان این که توقعات از هیئت البرز بالا است، تصریح کرد: هیئتهای خوزستان، البرز و فارس در آخرین رده بندی هیئتهای استانی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس، مشترکا عنوان نخست کشور را از آن خود کردند.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,755,867
تعداد بازدید امروز : 779
تعداد بازدید دیروز : 2,496
آخرین به روزرسانی : 1398/03/29
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.