جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • باور به جوانان به گفتمان مسئولان کشور تبدیل شده است/ امیدواریم مطالبه جدی جوانان برای احیای سازمان ملی جوانان محقق شود

   سید فرید موسوی رئیس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی در پنل پرسش و پاسخ با حضور اعضای مجمع ملی سازمانهای مردم نهاد جوانان کشور:

   باور به جوانان به گفتمان مسئولان کشور تبدیل شده است/ امیدواریم مطالبه جدی جوانان برای احیای سازمان ملی جوانان محقق شود

   باور به جوانان به گفتمان مسئولان کشور تبدیل شده است/ امیدواریم مطالبه جدی جوانان برای احیای سازمان ملی جوانان محقق شود

   رییس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی گفت: طرح انتزاع حوزه جوانان از ورزش چند روز پیش از سوی وزارت ورزش و جوانان به مجلس اعلام وصول شد و امیدواریم با عنایت همکاران مجلس این مطالبه جدی جوانان برای احیای سازمان ملی جوانان محقق شود.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان؛ سید فرید موسوی رییس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی در پنل پرسش پاسخ با اعضای مجمع ملی سازمانهای مردم نهاد جوانان در کرمان گفت: سمن ها در مدنی ترین شکل ممکن به دنبال نقش آفرینی در آینده کشور هستندو اعضای مجمع ملی سمن‌های جوانان مسئولیت سنگینی را به عهده دارند و انتظارات از آنها بالاست. آرزوی 21 ساله جوانان امروز محقق شد.
   وی افزود: ما در مجلس و فراکسیون جوانان در کنار شما هستیم و این را شعار نمی‌دهیم. همکاران من در مجلس از هر فرصتی استفاده کردند تا اقدام اثربخشی برای جوانان داشته باشند.
   موسوی تصریح کرد: در مجلس و در برنامه ششم توسعه احکام متعددی برای حوزه جوانان داشتیم و همچنین قانون منع بکارگیری بازنشستگان با توجه ویژه نمایندگان مجلس شورای اسلامی و با رویکرد حمایت از به کارگیری جوانان محقق شد.
   وی همچنین اظهار داشت: طرح انتزاع حوزه جوانان از ورزش چند روز پیش از سوی وزارت ورزش و جوانان به مجلس اعلام وصول شد و امیدواریم با عنایت همکاران مجلس این مطالبه جدی جوانان برای احیای سازمان ملی جوانان محقق شود.
   موسوی با بیان اینکه امروز اولویتی بالاتر از مشارکت دادن مردم در امور کشور نداریم افزود:د ر این خصوص به انرژی, توان و ظرفیت جوانان نیاز داریم . جوانان باید نظام مند تر و سازماندهی شده تر به میدان بیایند و امروز زمینه نقش‌آفرینی جوانان در امور کشور محقق شد.
   نماینده مردم تهران در مجلس گفت: باور به جوانان به گفتمان مسئولان کشور تبدیل شده و در این فضا جوانان می توانند کارهای موثری انجام دهند.
   وی ادامه داد: مهمترین نکته که می‌تواند به عنوان ماموریت ویژه سازمان های مردم نهاد جوانان تلقی شود, ایجاد و تقویت امید میان مردم و جوانان به آینده کشور است. امیدواریم با کمک هم بتوانیم قدم های موثری برای حل مشکلات جوانان و تقویت امید به آینده در کشور برداریم.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,847,219
تعداد بازدید امروز : 620
تعداد بازدید دیروز : 1,526
آخرین به روزرسانی : 1398/05/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.