جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • پیوست فرهنگی مسابقات ورزشی و مراسم های تجلیل از قهرمانان و برنامه های سمن ها، زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا می باشد

   معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل مطرح کرد:

   پیوست فرهنگی مسابقات ورزشی و مراسم های تجلیل از قهرمانان و برنامه های سمن ها، زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا می باشد

   پیوست فرهنگی مسابقات ورزشی و مراسم های تجلیل از قهرمانان و برنامه های سمن ها، زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا می باشد

   قدرت الله شمیرانی پیوست فرهنگی مسابقات ورزشی و مراسم های تجلیل از قهرمانان و برنامه های سمن ها را زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا عنوان کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ قدرت الله شمیرانی معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز در گفتگو با پایگاه خبری اداره کل اظهار کرد: از برنامه های اصلی هیئتهای ورزشی و سازمانهای مردم نهاد جوانان خصوصا در پایان سال که مراسم های تجلیل از قهرمانان و اعضای سمن ها برگزار می گردد به عنوان پیوست فرهنگی، گلباران مزار شهدا، دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران و شرکت فعالانه در اردوهای راهیان نور می باشد.
   وی افزود: در بیانیه گام دوم انقلاب، مقام معظم رهبری بر آموزش، تربیت و استفاده از جوانان به عنوان عامل اصلی موفقیت تأکید بسیاری نموده اند که اردوهای راهیان نور، اردوهای جهادی و فعالیت های آموزشی کارآفرینی اجتماع می تواند در این راستا اثرگذار باشد.
   شمیرانی ادامه داد: حضور گسترده ورزشکاران جوان و اعضای سازمانهای مردم نهاد جوانان با همکاری بسیج ورزشکاران و نقش آفرینی مجمع استانی جوانان در اردوهای راهیان نور برای پیشبرد گام دوم انقلاب و جهت آموزش ارزش های دفاع مقدس و الگو برداری از نخبگان گام اول انقلاب یعنی شهدا، ضروری است.
   وی تصریح کرد: تبیین فرهنگ ایثار و شهادت، جوانمردی و رشادت طلبی و تقویت باورهای دینی از اهداف اصلی اردوهای راهیان نور و اردوهای جهادی می باشد که هیئتهای ورزشی و سازمانهای مردم نهاد با همکاری بسیج ورزشکاران و باحضور گسترده جوانان پیشتاز این عرصه خواهند بود.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,715,987
تعداد بازدید امروز : 138
تعداد بازدید دیروز : 686
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.