جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مراسم روز درختکاری در محوطه چمن وزارت ورزش و جوانان

   با حضور معاونین و مدیران ستادی و استانی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد؛

   مراسم روز درختکاری در محوطه چمن وزارت ورزش و جوانان

   مراسم روز درختکاری در محوطه چمن وزارت ورزش و جوانان

   مراسم روز درختکاری در محوطه وزارت ورزش و جوانان با حضور معاونین و مدیران ستادی، روسای فدراسیون های ورزشی، مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور و مدیران کل ادارات ورزش و جوانان استانها برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان؛ به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری مراسم روز درختکاری با حضور معاونین وزارت ورزش و جوانان ،مدیران ستادی و برخی مدیران استانی و روسای فدراسیون ها در محوطه چمن وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.
   در این مراسم که به همت اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد،محمدرضا داورزنی و سید عبدالحمید احمدی معاونین وزارت ورزش و جوانان ، برانوش نیک بین مدیرکل حوزه وزارتی،صانعی سرپرست حراست ، ایرج رحمانی مدیرکل امور استان ها،مازیار ناظمی مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی ،کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی ،رضا گلمحمدی و غفرانی مدیران کل ورزش و جوانان استان های تهران و البرز و علی نژاد رییس فدراسیون ووشو و دیگر مدیران ورزشی حضور داشتند .
   مازیار ناظمی مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان 15 اسفندماه روز درختکاری را فرصت مناسب برای توسعه فضای سبز دانست و در عین حال خواستار تلاش بیشتر همگان برای حفظ و نگهداری از فضای سبز شد .
   وی تصریح کرد: گرامیداشت منابع طبیعی نباید به یک روز و یک هفته خلاصه شود و باید برای حفظ و نگهداری از این سرمایه‌های خدادادی در تمامی طول سال تلاش کرد.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,715,982
تعداد بازدید امروز : 133
تعداد بازدید دیروز : 686
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.