جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • تقدیر از فعالیت ها، تلاش ها وموفقیت های مدیرکل ورزش وجوانان البرز و همکاران

   باحضور جمعی از پیشکسوتان و بزرگان ورزش استان در اداره کل صورت گرفت

   تقدیر از فعالیت ها، تلاش ها وموفقیت های مدیرکل ورزش وجوانان البرز و همکاران

   تقدیر از فعالیت ها، تلاش ها وموفقیت های مدیرکل ورزش وجوانان البرز و همکاران

   جمعی از پیشکسوتان و بزرگان ورزش استان باحضور در اداره کل از فعالیت ها، تلاش ها وموفقیت های مدیرکل ورزش وجوانان البرز و همکاران قدردانی کردند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ این دیدار باحضور غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، شمیرانی معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل، کریمی رئیس اتاق اصناف استان، جوادی پیشکسوت و قهرمان اسبق کشتی جهان و المپیک، گلمحمدی مشاور مدیرکل در امور ورزش بانوان و رؤسای هیئتهای ورزش جانبازان و معلولین، فوتبال، اسکی، اسکیت، ژیمناستیک، تنیس روی میز، کاراته، دو ومیدانی و کشتی انجام گرفت.
   در این جلسه ابراهیم جوادی پیشکسوت و قهرمان اسبق کشتی جهان و المپیک با اشاره به موفقیت های اداره کل ورزش و جوانان البرز گفت: عملکرد غفرانی دراداره کل ورزش و جوانان البرزبرای جامعه کشتی باعث افتخاراست و جادارد ازحمایت های دکترسلطانی فر تقدیر ویژه نمایم.
   وی افزود: نقش شمیرانی و سایر معاونین و همکاران اداره کل و شهرستانها نیز در انجام کارگروهی وموفقیت ها قابل تقدیر است.
   نور محمدی پیشکسوت کشتی استان البرز نیز گفت: وقت گذاری غفرانی بی نظیر است و لازم دانستیم به رسم ادب و تشکر از خداوند متعال از بنده خدمتگزار صدیق او قدردانی نمائیم.
   وی افزود: اداره کل ورزش و جوانان مصداق خدمت شبانه روزی است و در واقع عبادتی بالاتر از خدمت به خلق نیست.
   نورمحمدی بیان کرد: جامعه ورزش قدردان زحمت ها و موفقیت های غفرانی و همکارانش می باشد.
   کریمی رئیس اتاق اصناف استان البرز باحضور در این جلسه اظهار کرد: غفرانی از مدیران خوب و متخصص می باشد، ایشان با همه رشته های ورزشی آشنا و در بیشتر رشته ها تبحر دارد.
   وی عنوان کرد: غفرانی به خوبی توانست به فوتبال سر و سامان بدهد و شخصا از همه مدیران و کارکنان اداره کل و شهرستانها تشکر می نمایم.
   رئیس اتاق اصناف استان البرز اضافه کرد: از برادر عزیزم شمیرانی و بقیه معاونین و حراست و بازرسی و مدیران تشکر و یکدستی این اداره کل و تعامل خوب آنها را عامل موفقیت می دانم
   وی خاطرنشان کرد: از همه می خواهم از تیم شهدا رزکان که در مسیر افتخار آفرینی قرار گرفته باحضور و تشویق فرزندانشان حمایت کنند
   در ادامه دکتراکرمی رئیس هیئت کاراته استان البرز عنوان کرد:حمایت ازهیئت های ورزشی، احترام به پیشکسوتان، توسعه و تعمیر زیر ساخت های ورزشی، تجلیل از پیشکسوتان وحمایت از قهرمانان وخصوصا برنامه محوری غفرانی و معاونین ایشان قابل تقدیراست و در این پایان سال لازم دانستیم این همه زحمت شبانه روزی را ارج نهیم.
   وی افزود: برای جامعه کاراته تلاش های جناب شمیرانی به عنوان یک کاراته کاهمیشه افتخار آمیز بوده. چه در حوزه جوانان و در حوزه مالی و اداری. لازم می دانم ازهمه معاونین و کارکنان تقدیر نماییم.
   بیکوردی رئیس هیئت فوتبال نیز با قدردانی از تلاشهای صورت گرفته گفت: لازم می دانم از زحمات شبانه روزی غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان در ساماندهی هیئت های ورزشی و توجه به قانون گرایی و حمایت از قهرمانان تقدیر ویژه نمایم.
   وی خاطرنشان کرد: رویدادهای خوبی هم در بحث استعدادیابی و هم مسابقات ورزشی درهیئت های مختلف رقم خورد که نتیجه مدیریت خوب اداره کل ورزش و جوانان بوده است.
   همچنین براتی رئیس هیئت ورزشهای جانبازان ومعلولین اظهار کرد: تلاش های غفرانی وحمایت ایشان از ورزش جانباران و معلولین قابل تقدیر است.
   وی اضافه کرد: اهمیت و حضور پررنگ ایشان و معاونین اداره کل باعث دلگرمی و رونق فضای دوستانه در ورزش البرز شده است.
   در ادامه زهرا گل محمدی پیشکسوت ورزش بانوان البرز عنوان کرد: جمع امروز چکیده جامعه بزرگ ورزش وجوانان البرز است که من هم به عنوان عضو کوچکی از این جامعه از تلاش های بی وقفه مدیریت، معاونین و همکارانشان تقدیر می نمایم.
   وی افزود: ورزش بانوان در دولت تدبیر و امید رونق ویژه ای داشته و غفرانی نیزهمواره حامی ورزش بانوان و توسعه ورزش همگانی بوده است و این کارهای ارزشمند را نتیجه برنامه محور بودن و یک پشتیبانی قوی می دانم. همه می دانیم یک دست صدا ندارد و مدیون این تیم کاری و قدردان زحماتشان هستیم.
   محمد مرادی رئیس هیئت دو ومیدانی نیز با بیان این که هیئت های ورزشی البرز شاهد حمایت همه جانبه و کم نظیر مدیران فعلی ورزش البرز هستند، گفت: هماهنگی بین مسئولان به این موفقیت ها کمک کرده و غفرانی با صبر و حوصله و درایت توانسته از این فضای تعاملی به نفع ورزش استان استفاده نماید.
   وی گفت: ثبات در مدیریت به خصوص درحوزه معاونین و به ویژه حضور فردی باتجربه مانند جناب شمیرانی مزید برعلت این موفقیت ها شده و لازم می دانم از تلاش های همه معاونین و کارکنان ورزش البرز تقدیرکنم. از مدیران شهرستان ها هم که عضو این تیم مدیریتی هستند تشکر نموده و از تلاش های حوزه روابط عمومی هم که در انعکاس این موفقیتها همواره خوب عمل کرده اند قدردانی می کنم.
   کمال تشکر رئیس هیئت ژیمناستیک نیز با بیان این که " فضای ورزش البرز باحضور غفرانی، تجربه و علم و تعامل را در ورزش به خدمت گرفت " عنوان کرد: حمایت از توسعه ورزش های پایه همواره در دستور کارغفرانی بوده و همراهی و وقت گذاری ایشان و معاونین ایشان نیز ستودنی است.
   وی ادامه داد: البرز میزبانی های ملی و بین المللی خوبی را تجربه کرد که ضمن ایجاد انگیزه برای عموم مردم، باعث ارتقاء مربیان، داوران و بازیکنان شده است.
   همچنین علی سولقانی رئیس هیئت اسکی با اشاره به برنامه محوری، توجه به استعدادیابی، حضور در میادین و رویدادهای ورزشی، توجه به همگانی کردن ورزش و حمایت های مالی و پشتیبانی اداره کل ازهیئت ها گفت: سه شنبه های بدون خودرو، طرح پاکداشت طبیعت، همکاری با آموزش و پرورش در جهت استعدادیابی، جشنواره آدم برفی، آموزش های قبل ازازدواج، راه اندازی خانه استارتاپ ها، تعامل خوب با مسئولین، توسعه ورزش همگانی به خصوص در پارک ها و پیاده روی ها از برنامه های خوب و اثرگذار ومدیریت جهادی جناب غفرانی می باشد.
   وی تصریح کرد: البته لازم می دانم به حوزه پشتیبانی هم خدا قوت بگویم که جناب شمیرانی با تلفیق برنامه و بودجه توانسته به ارتقاء ورزش البرز کمک شایانی نماید. از همه کارکنان، معاونین و مدیران ورزش به خاطرتلاش شبانه روزی تشکر می نمایم.
   در ادامه محمود فرهنگ رنجبر رئیس هیئت اسکیت بیا بیان این که "رویدادهای بزرگ ورزشی بین المللی باحمایت غفرانی برای اولین بار در ورزش رقم خورد" عنوان کرد: توزیع مناسب بودجه در بین هیئت های ورزشی و برنامه ریزی خوب همواره باعث رشد و ارتقاء می شود که شاخصه این عزیزان می باشد.
   وی گفت: از وزیر ورزش وجوانان و استاندار به خاطر حمایت از مدیران ورزش استان قدردانی می کنم و به پهلوان غفرانی و معاونین و پرسنل زحمتکش اداره کل خدا قوت می گویم.
   رئیس هیئت اسکیت افزود: چندسال اول شدن در بین استان های کشور با حضور این عزیزان رقم خورد که لازم دانستیم بدون چشم داشتی به عنوان یک عضو کوچک از جامعه بزرگ ورزش و جوانان از ایشان تقدیر ویژه نماییم.
   حمید یاری رئیس هیئت کشتی استان نیز در این جلسه عنوان کرد: ورزش البرز حضور موثر، حمایت ازهیئت ها، احترام به پیشکسوتان، احترام به خانواده شهداء و اصل توجه به استعدادیابی و برگزاری رویدادهای ملی و بین المللی را در زمان مدیریت غفرانی فراموش نخواهد کرد و همواره دوران مدیریت ایشان وهمکارانشان به عنوان برگ زرینی در ورزش البرز ماندگار خواهد ماند.
   وی خاطرنشان کرد: جامعه بزرگ ورزش و جوانان امروز با یک حرکت خودجوش و با حضور بزرگانی چون ابراهیم جوادی به رسم قدرشناسی و حمایت همه جانبه از مدیران ورزش البرز در اداره کل حضور یافته است.
   رئیس هیئت کشتی ادامه داد: امروز به صورت ویژه اما صادقانه و با نگاه جوانمردانه دست این عزیزان را فشرده و قاطعانه حمایت کردیم، باشد که همه جامعه ورزش و جوانان با وحدت و همدلی همیشه در راه حمایت از قهرمانان در جهت تقویت نظام جمهوری اسلامی گام بردارد.
   محمد نوذری رئیس هیئت تکواندو نیز در این دیدار عنوان کرد: نگاه حمایتی، توجه به ورزش تکواندو و توسعه ورزش همگانی و قهرمانی و حمایت از قهرمانان با حضورغفرانی درالبرز قوت گرفته است.
   وی با بیان این که " خدمت رسانی و توجه عادلانه این تیم مدیریتی باعث رونق در ورزش البرز شده است " گفت: جامعه بزرگ ورزش تکواندو ضمن خداقوت به این عزیزان همواره اخلاق مداربوده وحرکت های خوب را قدردان خواهد بود.
   رئیس هیئت تکواندو تصریح کرد: هیئت تکواندو یکی از سال های پر افتخار و رویدادهای بزرگی را در سال ٩٧همچون میزبانی جام باشگاههای آسیا و جام بین المللی فجر را تجربه کرد که با حمایت تیم مدیریتی ورزش و توجه مسئولین استان و تلاش های جامعه بزرگ تکواندو رقم خورد. از زحمات مدیرکل غفرانی و معاونین ایشان به ویژه جناب دکتر شمیرانی وهمه همکارانشان قدردانی می نمایم.
   حجازیان رئیس هیئت تنیس روی میز با بیان این که "رشد متوازن در ورزش وجوانان البرز با حضور غفرانی مشهود است" گفت: البرز گام بزرگی درشکستن تابوی رویدادهای بزرگ و بین المللی برداشت و در استعدادیابی هم جزو چهار استان برتر قرار گرفت.
   وی عنوان کرد: تجلیل از قهرمانان که باهمکاری شهرداری کرج دراسفندماه اتفاق می افتد تکمیل کننده این فعالیتهای کم نظیر در سال ٩٧ می باشد که قابل تقدیر است.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,715,985
تعداد بازدید امروز : 136
تعداد بازدید دیروز : 686
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.