جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
    • 57 باشگاه برتر البرز تجلیل شدند

      طی همایشی باحضور مسئولان ورزش استان

      57 باشگاه برتر البرز تجلیل شدند

      57 باشگاه برتر البرز تجلیل شدند

      همایش تجلیل از باشگاههای برتر البرز باحضور مسئولان ورزش استان در باشگاه میلاد کرج برگزار شد.

      به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ این همایش عصر امروز باحضور غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، شمیرانی معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل، کولیوند معاون توسعه امور ورزش اداره کل، لهراسبی نماینده وزارت ورزش و جوانان، رؤسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانها و جمعی از مسئولان هیئتهای ورزشی استان در باشگاه میلاد شهرداری کرج برگزار شد.
      در این همایش علاوه بر تجلیل از باشگاهها، کلاسهای آموزشی با موضوعات "دوپینگ و مکمل ها" و "مدیریت ورزش" توسط اساتید دانشگاه دکتر ناصرملی و دکتر خدایاری انجام گرفت.
      طی این مراسم 57 باشگاه ورزشی برتر استان البرز به شرح ذیل مورد تجلیل قرار گرفتند:
      ردیف
      موسس
      نام باشگاه
      شهرستان
      رشته های ورزشی
      1
      حسین عباسی
      آترینا
      غرب کرج
      سرمایه گذار
      2
      مصطفی رئیسی
      رویای زندگی
      شرق کرج
      سرمایه گذار
      3
      داریوش منصوری
      پرشین
      فردیس
      سرمایه گذار
      4
      جلال نوری
      کوروش فردیس
      فردیس
      سرمایه گذار
      5
      مهرداد مدیر روستا
      مشکات
      شرق کرج
      سرمایه گذار
      6
      اصغر سعیدیان
      دانش
      شرق کرج
      سرمایه گذار
      7
      علی سمیعی
      آی تن
      شرق کرج
      بدنسازی (بانوان)
      8
      کیارش کرمعلی
      الماس سفید
      شرق کرج
      بدنسازی
      9
      شقایق فرمان آرا
      سوارکاری فرمان آرا
      شرق کرج
      سوارکاری
      10
      پیام میرعارفی
      سوارکاری پیام
      شرق کرج
      سوارکاری
      11
      امیرسرخوش
      بیلیارد امیر
      شرق کرج
      بیلیارد
      12
      نجمه بنایی ویشگاهی
      سنجاقک
      شرق کرج
      13
      سیمین صدیق ابراهیمی نیا
      پرنده آزاد
      شرق کرج
      یوگا
      14
      اعظم عبدالهی مهر
      کوروش
      شرق کرج
      تکواندو-بدنسازی
      15
      سیف الدین عذبی
      استخر آیدین
      شرق کرج
      شنا
      16
      رحیم اسفندیاری
      مقاومت البرز
      شرق کرج
      فوتسال
      17
      حمید حمزه لو
      گل ریحان
      شرق کرج
      فوتبال
      18
      حیدرعلی کاظمی
      امید کرج
      شرق کرج
      ژیمناستیک
      19
      سودابه تکاپوی
      تناسب
      شرق کرج
      (بانوان)
      20
      علی اکبر گلبن براری
      پیشتاز ال پارسا
      شرق کرج
      رزمی
      21
      محمد سعید صالح نیا
      دهکده آفتاب
      غرب کرج
      شنا
      22
      محمد شریف بیگدلی
      بیگدلی
      غرب کرج
      بدنسازی( بانوان)
      23
      اسفندیار هوشمند
      سوارکاری هوشمند
      غرب کرج
      سوارکاری
      24
      اعظم گلسرخی
      گلسرخی
      غرب کرج
      رزمی(بانوان)
      25
      حمید رضا کریم طهرانی
      نشاط نو
      غرب کرج
      ویژه بانوان
      26
      آرش نویدی
      طوبی
      غرب کرج
      بدنسازی
      27
      بهمن مهری
      ترمه آرامش
      غرب کرج
      شنا-بدنسازی
      28
      مرتضی برقی زنجانی
      کانون کرج
      غرب کرج
      فوتبال
      29
      حسین زارع
      یاس سفید
      غرب کرج
      (بانوان)
      30
      فرض اله عسگری
      آزادی مهرشهر
      غرب کرج
      رزمی-کاراته
      31
      ابوالقاسم سلیمانی
      جوانان کمالشهر
      غرب کرج
      بدنسازی(بانوان)
      32
      مجتبی خلج
      گلستان کمالشهر
      غرب کرج
      مجموعه رشته های ورزشی
      33
      افشین رشیدی احمدی
      سوارکاری سورنا
      ساوجبلاغ
      سوارکاری
      ردیف
      موسس
      نام باشگاه
      شهرستان
      رشته های ورزشی
      34
      جلال غیاثی
      استخر گلستان
      شهر جدید هشتگرد
      شنا
      35
      رضا شبانی
      هوانوردی ایران
      ساوجبلاغ
      ورزشهای هوایی
      36
      اسمعیل بهداد
      دهکده چهارباغ
      ساوجبلاغ
      مجموعه ورزشی-فوتبال
      37
      علی امانی
      امانی
      ساوجبلاغ
      بدنسازی
      38
      زهرا معینی
      ایراندخت
      ساوجبلاغ
      (بانوان)
      39
      فرزاد ارمند پیشه
      استخر شهرداری
      ساوجبلاغ
      شنا
      40
      احمد مهرپویا
      زند البرز
      نظرآباد
      (آقایان و بانوان)
      41
      حسین غلامرضایی
      آریا
      نظرآباد
      (آقایان و بانوان)
      42
      بهرام ساسانی نژاد
      استخر کوثر
      نظرآباد
      شنا
      43
      اسماعیل صمدیار
      کوروش نظرآباد
      نظرآباد
      (آقایان و بانوان)
      44
      علی رادپور
      ستاره سرخ و سفیر کرج
      نظرآباد
      فوتبال
      45
      مراهله طاهری فر
      راه سلامت نظرآباد
      نظرآباد
      یوگا
      46
      حسین جعفری
      استخر لوتوس
      فردیس
      شنا
      47
      حبیب اله معمر
      سینرژی
      فردیس
      بدنسازی-شنا(آقایان و بانوان)
      48
      منصوره حسنی
      آرشیدا
      فردیس
      همگانی(بانوان)
      49
      علی آقا کرمانی
      شفق
      فردیس
      کشتی-مجموعه ورزشی
      50
      مرتضی صالحان
      آراسب
      فردیس
      همگانی(بانوان)
      51
      اسماعیل روستائی
      امیرعلی
      فردیس
      رزمی
      52
      حسن عزتیان
      فدائیان
      فردیس
      بدنسازی-همگانی(آقایان بانوان)
      53
      مجید پرناک
      شادان
      فردیس
      تنیس خاکی
      54
      ایلخان نوری
      دریای نور
      فردیس
      کشتی-والیبال(بانوان)
      55
      محمد رضا قلیان
      جوانان البرز طالقان
      طالقان
      بدنسازی
      56
      ابوالفضل قربانی
      امام علی (ع)ایپک
      اشتهارد
      همگانی
      57
      محمد پارسا
      استخر نشاط
      فردیس
      شنا
      اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,626,828
تعداد بازدید امروز : 381
تعداد بازدید دیروز : 1,201
آخرین به روزرسانی : 1398/01/05
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.