جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • نشست صمیمی ابتدای سال مسئولان اداره کل ورزش و جوانان البرز با هیئت های ورزشی استان

   با تبیین برنامه های سال 98، برگزار شد

   نشست صمیمی ابتدای سال مسئولان اداره کل ورزش و جوانان البرز با هیئت های ورزشی استان

   نشست صمیمی ابتدای سال مسئولان اداره کل ورزش و جوانان البرز با هیئت های ورزشی استان

   صبح امروز نشستی صمیمی ابتدای سال مسئولان اداره کل ورزش و جوانان البرز با هیئت های ورزشی استان جهت بررسی برنامه های پیش رو صورت گرفت.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ این نشست با حضور غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، شمیرانی معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل، کولیوند معاون امور ورزش اداره کل و روسای هیئتهای ورزشی استان در سالن باغ لاله های پارک شهید چمران کرج برگزار شد.
   در ابتدای این نشست غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان، ضمن اشاره به موفقیت های سال گذشته و رشد محسوس ورزش استان، خواستار تلاش بیشتر هیئتهای ورزشی بویژه در خصوص اجرای مسابقات و میزبانی رویدادهای مهم کشوری و بین المللی شد.
   در ادامه شمیرانی معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل، با تاکید بر لزوم اقدامات بیشتر در زمینه استعدادیابی و اعلام حمایت و پشتیبانی اداره کل از هیئتهای ورزشی، از حاضرین خواست تا نسبت به تحقق موارد قانونی در حسابرسی هیئتها توجه ویژه ای داشته باشند.
   کولیوند معاون توسعه امور ورزش اداره کل نیز با اشاره به در پیش بودن المپیک ۲۰۲۰ ، نسبت به اجرای مجامع سالیانه هیئتها با حضور روسای فدراسیون ها تاکید کرد.
   در پایان نشست نیز روسای هیئتهای ورزشی به بیان دیدگاهها، نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,802,484
تعداد بازدید امروز : 58
تعداد بازدید دیروز : 1,594
آخرین به روزرسانی : 1398/04/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.